Adana büyük şehir Belediyesi tarafından ikizli çeşme Sokak’ta yapılan  Adana granit küp taş ve bazalt küp taş sokak iyileştirme çalışmaları tamamlandı.
Daha önceden birinci etabı yapılan Karabaş mahallesi İkizli çeşme’deki sokak iyileştirme çalışmasının ikinci bazalt ve granit küp taş aşaması da tamamlandı. Adana büyük şehir Belediyesi  Etüt Proje Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre söz konusu bölgenin ikinci etap çalışmaları kapsamında, sokakta üst yapı düzenlemeleri yapılmadan önce alt yapı sorunları giderildi. Granit Yağmur suyu hattı çekildi ve apartman yağmur inişleri Arnavut  kaldırım altına alındığı bildirilirken, eski Asfalt yol sökülerek granit küp taş ile kaplandığı, kaldırımların granit plaka taş ve bazalt plaka  ile yenilenerek bina girişlerindeki tüm merdivenler kaplandığı bilgisi verildi. Adana bölge esnafı ve vatandaşlar da Adana Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve ekibine sokaklarına değer katan çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Karadeniz granit aş firması olarak hizmet memnuyet lerini dile getirildi adana granit küp taş firması arıyorsanız bizimle irtibata geçmeniz yeterli.

adana granit küp taş firması

Adana granit küp taş firması

Adana granit küp taş firması bilinerek tüm granit küp taş ve bazalt küp taş üretimini ve döşeme faaliyetini veren firmamız adananın tüm ilçelerine adana granit küp taş hizmetini veren firmamız gerek bazalt küp taş döşeme ve uygulama faaliyetini üstelenen firmalar arasındayız.

Adana granit küp taş hizmeti

Adana bazalt ve granit küp taş hizmeti veren firmamız tüm projelerinizde sizlere daha iyi bir performans gösteren ve deneyimli kadrosu ile adana granit küp taş firmaları arasında yerini almaktadır. siz değerli granit küp taş hizmeti almak istiyorsanız sitemizde adana granit küp taş ve adana  bazalt küp taş üretimi ve uygulama faaliyetini veren firmadır.

Adana granit küp taş ustası

Adana da granit küp taş ve bazalt küp taş ustası ihtiyacınızı karşılayan firma olarak tüm granit küp taş döşeme işlerinizde sizlere hizmet vermek için adana nın tüm diğer ilçelerine hizmet vermekteyiz. adana bazalt ve granit küp taş üretimini yapan firmamız her türlü değişik ebatlarda sıpariş üzerini üretimini yapmaktayız.

Benzer Gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir