Andezit Taşı Fiyatları 2020

on
Categories: Doğal Taşlar

Andezit Taşı Fiyatları 2020 Erga granit firması ürünlerimiz arasında andezit taşı bulunuyor. Bu taş Ankara ilinden çıkarılan bir taş olduğu için ankara andezit taşı olarak da adlandırılıyor. Andezit taşlarımız koyu gri ve açık gri renklerinde üretiliyor. Firma olarak andezit taşlarımızı fabrikamız da ihtiyaca göre küp, bordür, levha ya da plaka şeklinde üretiyoruz. Ürettiğimiz andezit taşlarımızın fiyatları taşların üretim şekillerine ve boyutlarına göre değişiklik gösteriyor.

Andezit Taşlarımızın Kullanım Alanları

Erga granit ürünlerimizden birisi olan andezit taşlarımız yağışlara dayanıklı ve kaymaz özelliklere sahip oldukları için farklı alanlarda uzun süre kullanılabiliyor. Taşlarımızın kullanım alanları arasında kaldırımlar, duvarlar, merdiven basamakları, engelli rampaları, parklar, döşeme taşları, çiçeklikler, bahçeler ve su olukları gibi alanlar yer alıyor.

Andezit taşlarımızı levha, plaka ve küp taşı gibi farklı çeşitlerde üretebiliyoruz. Andezit küp taşlarımız daha çok yollarda ve otoparklarda kullanılabiliyor. Levha ve plaka şeklinde ürettiğimiz andezit taşlarımız ise park ve bahçe düzenlemeleri ile duvar kaplamalarında kullanılabiliyor.

Firma olarak andezit taşlarımızı farklı kalınlık ve boyutlarda keserek üretebiliyoruz. Bu sayede alıcılarımız ihtiyaçlarına göre taşlarımızdan satın alıp farklı amaçlarla kullanabiliyorlar.

Andezit Taşı Fiyatlarımız

Erga granit firması olarak ürettiğimiz andezit taşlarımıza metrekare hesabına göre fiyat belirliyoruz. Aynı zamanda ürettiğimiz ürünlerin kesim şekillerine, kalınlık ve boyutlarına göre fiyatlarımızda değişiklik gösterebiliyor. Örneğin andezit plaka taşının 3x30x60 ebatlarının metrekare fiyatı 2019 yılında 28 lira gibi bir fiyat olabiliyor.