Ankara granit küp taş üretimini yapan firmamız Ankara granit küp taş sektöründe kendini kanıtlamış firmalar arasında yer almaktayız. Ankara granit küp taşı genelde yollarda ve kaldırımlarda otel ve villalarda sık rastladığımız doğal taşlar arasında bula bilirisiniz.

Ankara Granit

Ankara Andezit küp taş kullanımı aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi sadece granit ve Ankara granit bazalt küp taş aralarında kendini göstermektedir. andezit küp taş kullanım alanları genelde yollarda ve otopark yürüme yollarında kullanılan granit ve bazalta göre daha yumuşak bir doğal andezit küp taşıdır. andezit küp taş türkiyede sadece Ankara bölgesinde andezit doğal Andezit küp taşını bula bilirisiniz.

İstanbul granit küp taşı

Karadeniz granit aş firmamız diğer bir ilimiz olan İstanbul granit küp taş hizmeti bazalt küp taş hizmeti vermektedir. İstanbul granit küp taş firmaları genelde İzmir Bergama granit küp taşları nı getirip İstanbul da satışa sunmaktadırlar ve bu yüzden İstanbul granit küp taş fiyatlarında yükselmesine sebep oluyor. Karadeniz granit aş ise Bergama dan üretimini yaptığımız granit küp taşlarını direk şantiye alanına dökmekteyiz.

Ankara bazalt küp taş ölçüleri;

Ankara bazalt küp taşı 5 ebat ve ölçülerden uluşmaktadır bunlardan bir kaçını sıralaya biliriz. 4x6x6 ebatlarında minik Ankara bazalt küp taş olarak genelde yürüme yollarında kullanılmaktadır. 6x8x8 ankara bazalt küp taşları 4×6 ya daha yakın olduğu için aynı alanlarda kullanıla bilirsiniz. 8x10x10 Ankara bazalt küp taşı kullanım alanı ise genelde yollarda ve otoparklarda kullanılmaktadır ve büyük araçlar için çökmeye dayanıklı olarak ağırlıklı olarak Türkiye de genelde 8x10x10 ebatları kullanılmaktadır. 10x10x20 Ankara bazalt küp taşı genelde fabrikalarda ve tarihe esere daha yakın seçilen ve eski Arnavut kaldırım taşlarını anımsatan yapıya girmektedir.

Ankara granit Taşı
Ankara küp taş

Ankara granit

Doğal Ankara Granit küp taş üretimi satışı ve uygulama faaliyetini veren firmamız özellikle granit küp taş sektöründe ismini büyük firmalar arasına girmiştir. doğal granit küp taş üretimini Bergama ve Giresun’da ve bazalt küp taşını Diyarbakır bazalt üretimini yapan firma Karadeniz Granit Aş tır.

Benzer Gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir