Ankara granit küp taş fiyatları 2019 değişiklik göstermektedir. Ankara granit küp taş fiyatları, granit küp taşın kalitesine ve metre karesine göre değişiklik göstermektedir. Birde firmaların kendi aralarındaki rekabet de fiyatları etkilemektedir. Ankara granit küp taş fiyatını, Erga Granit madencilik şu şekilde belirlemiştir; Ankara, Konya, İstanbul, Bolu, Düzce, Yalova, Bursa, Balıkesir, Aydın, Muğla, Afyon, Denizli illeri için geçerli 2016 yılında m2 fiyatı KDV hariç 36 TL ‘dir.

Ankara Granit küp taşı fiyatı Ankara, Konya, İstanbul, Bolu, Düzce, Yalova, Bursa, Balıkesir, Aydın, Muğla, Afyon, Denizli illeri için geçerli 2016 ton fiyatı KDV hariç 160TL’dir.

Antalya, Kayseri, Malatya, Elazığ, Adana, Gaziantep, Şanlıurfa, Batman, Van, Bitlis, Diyarbakır, Bingöl, Erzurum İlleri için geçerli 2016 m2 fiyatları KDV hariç 43 TL’dir.

Antalya, Kayseri, Malatya, Elazığ, Adana, Gaziantep, Şanlıurfa, Batman, Van, Bitlis, Diyarbakır, Bingöl, Erzurum illeri için 2016 ton fiyatları KDV hariç 210TL’dir.

Bu fiyatlar Erga madenciliğin Ankara granit küp taş fiyatları 2016’da belirlenmiş olup 2017’de değişmemiştir.

Ankara granit küp taş fiyatI
Ankara granit küp taş fiyatları LİSTESİ

Ankara granit küp taşı fiyatı

2017 ve 2018 yılları için belirlenen fiyatları şu şekildedir. Ton fiyatı KDV hariç 90TL’dir. Metre kare fiyatı KDV hariç 38TL’dir. Bu fiyatlar değişiklik gösterebilir. Gelen zamlar ve vergiler fiyatları değiştirebilmektedir. Ama emin olun en uygun fiyatlar Erga madencilik  Ankara granit küp taş fiyatları, çıkarılan taş madenlerinin kalitesi yüksek olmasına rağmen Erga madencilik fiyatları en uygun şekilde vermeden yana olmuştur. Buda Erga madenciliğe kaliteli hizmetin ve uygun fiyatlar ile verdiği hizmetin geri dönüşümünü müşteri memnuniyeti ve firmanın başkalarına önerilmesi olarak almaktadır.

Ankara Granit küp taşı fiyatı

Ankara granit küp taşı firması

Erga madenciliğin Ankara küp taş firması, Ankara’nın birçok sokağını süslemiş ve Ankara’nın tarihine yakışan tarihi dokuyu katmıştır. Tarihi dokunun en çok yakıştığı ve en çok tarihi olaylara ev sahipliği yapan Ankara kendi topraklarından çıkan küp taşlarla eski haline ışık tutar gibidir. Modern hayatın, tarihle buluşmasının en güzel örneği olan Ankara küp taş döşemeleri ile sokaklarının güzelliğini yürüyüş yapan insanlara hissettirmektedir. Erga madencilik Ankara sokaklarına tarihi bir ayrıcalık sağlamaktadır. Erga madencilik, granit küp taşı uygun fiyatları ve kaliteli hizmet anlayışı ile bunu başaran bir firmadır.

Benzer Gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir