Arnavut kaldırım taşı fiyatları

Arnavut kaldırım taşı fiyatları Karadeniz granit aş firması Diyarbakır Ergani’de Arnavut kaldırım taşı üretimi ve uygulama döşeme faaliyetini veren kurumsal firmadır. Firmamız tarafından sunulan Arnavut kaldırım taşı satış merkezine hoş geldiniz. bugün sizlerle paylaşacağım Arnavut kaldırım taşı fiyatları ocak teslim ve kdv. Hariçtir. Bu konu Üzerinde deha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz iletişim sayfamızdan bizlere ulaşa bilirsiniz.

Arnavut kaldırım taşı fiyatları

Karadeniz granit aş , Arnavut kaldırım taşı fiyatları dogal kırma Arnavut taşı ebat ve birim fiyatları kaç metrekare yer yapar soruları için aşagıdaki bilgilerden faydalana bilirisiniz. iyi gunler dilerim.

Granit doğal kırma Arnavut kaldırım taşı Birim Fiyatları

Doğal Kırma Arnavut kaldırım taşı
Standart Ebat: 8x10x10
Ağırlık : 1 ton Ambalaj şekli: Dökme
Birim Fiyat : 75 TL/ton *Ocak teslim ”1 ton 5,5 m2 yer döşer”

Doğal Kırma Arnavut kaldırım taşı
Standart Ebat: 6x8x8
Ağırlık : 1 ton
Ambalaj şekli: Dökme
Birim Fiyat : 95 TL/ton *Ocak teslim ”1 ton 7 m2 yer döşer”

Doğal Kırma Arnavut kaldırım taşı
Standart Ebat: 4x6x6
Ağırlık : 1 ton Ambalaj şekli: Dökme
Birim Fiyat : 135 TL/ton *Ocak teslim ”1 ton 8,5 m2 yer döşer”
Diğer ebatlar için bizimle irtibata geçiniz.

Bergama Arnavut kaldırım taşı

Sert peyzaj denince akla ilk gelen doğal taş cinsi, granit tir. Çevre düzenlemelerinde gerek granit plaka taş, gerek Arnavut kaldırım taşı, gerek granit bordür olarak kullanılan granit, ülkemizde Bergama yöresinde çıkartılan bir doğal taştır.

Uzun yıllar dayanımını ve dokusunu koruyan granit kimi zaman doğal kırma taş olarak kimi zaman ise bıçak kesimi olarak sert peyzaj projelerinde yerini almaktadır. On yılı aşkın süredir kendi ocaklarında üretim ve satış yapan Karadeniz granit aş, ülkemiz bünyesinde gerek belediye gerekse özel projelere doğal taş temini konusunda birincil adres olma niteliğini kazanmıştır.

Bergama Arnavut kaldırım taşı kendine has dokusunu en kaliteli kırma ve kesme makineleriyle siz değerli müşterilerimize sunan Karadeniz granit aş 2003 yılından itibaren yurt dışına da granit ihracatı yapmaktadır. Piyasaya sunduğumuz 4X6 Arnavut kaldırım taşı, 6X8 Arnavut kaldırım taşı ve 8 X 10 Arnavut kaldırım taşıebat ve kesimlerinde hiçbir zaman bozulma ve renk sapması olmamaktadır.

Bergama granit Doğal Arnavut kaldırım taşı

Bu nedenle rakiplerimiz arasında sivrilen ve her geçen gün kendi makine parkurunu yenileyebilen ve daha kaliteli üretimlere imza atabilen bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Konum olarak Bergama Kozak bölgesinde bulunan 2 adet ocağımızın toplam rezervi 3.500.000 m³ tür.

Yıllık ortalama üretim kapasitesi 15.000 m³ civarıdır. Makine parkurumuzda 3 adet 50 tonluk ve 40 tonluk Cat Ekskavatör ve 4 adet 35 tonluk Kawasaki mevcuttur.

Karadeniz granit aş’i rakiplerinden bir adım öteye taşıyan bir diğer özellik ise, müşterilerine doğal taşı satıp projeleri kendi kaderine terketmemesidir. Tüm doğal taş ve sert peyzaj uygulama – projeleri için bizi arayabilirsiniz. Uygulama konusunda deneyimli mimar ve ekiplerimizi sizlere kendi garantimiz altında çözüm ortağı olarak sunmaktayız.

Bergama Granit Arnavut kaldırım taşı

Granit Başlıca kuvars ve feldspattan oluşur. İçinde azmiktarda mika amfibol, piroksen ve raslantısal olarak diğer mineraller içeren plutonik magma kayacı yoğunluk 2,65 ile 2,80 arasında değişir. Granit parlak beyaz, pembe, yeşil ve gri türleri vardır. Granit yer kabuğunda rastlanan ensık kayaçlardan biridir. Taşocakların’da yontulup parlatılarak süsleme yada kaplama amacıyla kullanılır. Granit doğal kırma yöntemiylede yol kaplamaların’da kullanılır.

Bergama Arnavut kaldırım taşı

Granit taşı ocakları ; Armutlu graniti Armutlu yarımadasının kuzey ve güneyinde bulunan granit türünün kırmızı olması taşa pembemsi bir görünüm verir. Mika şeklinde bulunan granit plakalar halinde kesilerek kaplamalık olarak kullanılır. Gümüşhane graniti kırmızı ortoz kristali amfibollü birtür granit tir. Kapıdağ graniti kapıdağ yarımadasından ve tavşan adasından çıkarılan gri renkli granit tir. Parke ve bordür taşı olarak kullanılır.

Kazadağ Graniti Edremit’in 5 km yakınında çıkaramfibollü granit tir. Çanakkale , Ezinede çıkarılan granit beyaz ve pembe olur. Bazı granit ler yeşil çıktığı için bu granit lere yeşil taş adı verilmektedir. Bursa uludağda çıkan bir tür granit koyu renkli olduğundan bordür ve parke taşı olarak kullanılır.

Granit  Arnavut kaldırım taşı Oluşumu

Granit kıta kabuğunun kısmen erimesi ya da manto magmasının farklılaşması sonucunda oluşmuştur. Granitli magmaları etkileyen özümleme ya da bulaşma olayları çok sınırlıdır. Türkiye de en iyi granit şuan bergama da çıkmaktadır. Bergama Granit olarak bu güzel taşı işleyip siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Arnavut kaldırım taşı metrekare fiyatları

2012 de verdigimiz Arnavut kaldırım taşı m2 fiyatları ‘nda 2013 yılında yine sizlere ilk bahar Arnavut kaldırım taşı fiyatlarını sunacağız. Yine sezon başı olarak bütün firmalar ve belediyeler granit küp taş fiyatları araştırmaktadırlar. yoğunluk sebebiyle bazı email’lere cevap veremediğimiz için güven granit adına sizlerden öz dileklerimizi sunuyoruz. alt yapı firmaları ve peyzaj firmaları rahatlık ve bilgilendirme amaçlı granit küp taş m2 fiyatları aşağıdaki verdiğim m2 olarak anahtar teslim fiyatlarıdır.
Gri Bergama Arnavut kaldırım taşı M2 FİYATLARI….
Bergama Gri Arnavut kaldırım taşı 8x10x10: 35 (TL)
8x10x10: 35 (TL) nakliye+ taş+ işçilik+ sıkıştırma
Arnavut kaldırım taşım2 anahtar teslim fiyatları olup k.d.v hariç fiyatlarımızdır.
Fiyatların geçerli olduğu iller İstanbul, Ankara, bursa ,bolu, Düzce Konya, İzmir ilerri için geçerlidir.

Arnavut kaldırım taşı birim fiyatı

Granit sert peyzaj denildiği zaman akla gelen doğal taştır. Çevre düzenlemelerinde uzun süre dayanıklı olduğu için tercih edilmektedir. Dokusunu koruyan ve farklı iklim şartlarında bile sorunsuz bir kullanım sağlayan Arnavut kaldırım taşı oldukça fazla tercih edilmektedir. Özel projelerde de oldukça fazla tercih edilen bir türdür. Belediyeler için ve bunun dışında aynı zamanda özel projeler için oldukça fazla tercih edilir. Nem ve don gibi durumlarda bile dokusu zarar görmeyeceği için tercih listelerinde ilk sıralarda yer almaktadır. Aynı zamanda evlerde iş cephe ve dış cephenin dekorasyonunda tercih edilmektedir. Oldukça kaliteli olan ve uzun süre sorunsuz bir kullanım sağlayan ürünler her zaman dikkat çekmektedirler.

Granit Arnavut kaldırım taşı içerisinde yer alan minerallerin yoğunluğu ve renklerine göre farklı renklerde tercih edilebilir. Yüzlerce renk seçeneği arasından dış ya da iç cephe için oldukça farklı bir görünüm sağlanmasında etkilidir. Bahçe dekorasyonu için de kalitesinden dolayı ve su nem gibi faktörlerden etkilenmediğinden dolayı tercih edilmektedir. Kullanılan projeye göre ve mekan boyutlarına göre fiyatlarda değişimler meydana gelmektedir.

Farklı fiyat seçenekleri ile bütçeniz doğrultusunda dekor yapı malzemesi olarak kullanabilirsiniz. Firmamızda farklı renk seçenekleri ve kalıplarda olan Arnavut kaldırım taşı seçenekleri yer almaktadır. Kaliteli olan seçenekler arasından kararlar vererek siz de hayalinizde ki dekorasyona kavuşabilirsiniz. Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz sektörde en kaliteli yapı malzemesini kullanmaktayız..

Arnavut kaldırım taşı döşeme fiyatları
old historic cobble stone street with moss

Arnavut parke kaldırım taşı fiyatları

 

[table id=1 /]

 

 

Benzer Gönderiler

5 Yorumlar

  1. sitenizdeki Arnavut kaldırım taşı fiyatları ne zamana kadar geçerli acaba Seneye bende şu taşlardan yaptırmak istiyorum acaba mümkünmü cevap verirseniz sevinirim.

  2. Mrb benim numaram+79284612612 sizin watsaap var ise lutfen benimle baglantiya gecer misiniz almak istiyoruz bu taslardan surekli

    1. tabiki ilhan bey iletişim sayfamızdan bizlere ulaşa bilirisiniz. iyi günler dilerim.

  3. İyi günler adım Ahmet İsveç te bir inşaat firmasıyiz,Granit kaldırım taşlarıyla ilgileniyoruz.Bize aktüel fiyatlarla ilgili Liste gonderebilirmisiniz İsveç e ihraç etmek istiyoruz detaylar nedir bizi bilgilendirirseniz sevinirim.WhatsApp tan bana bu numaralardan ulaşabilirsiniz.Mailinizi bekliyorum Saygılarla Ahmet Küçükoğlu 00905418418677 İsveç 0046762201225

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir