Bergama granit küp taş ocakları; ülke genelindeki granit küp taş talebini karşılamak üzere hizmet vermektedir. Hem ülkemizde hem de diğer dünya ülkelerinde Bergama granit küp taşlara yönelik yoğun bir talep bulunmaktadır. Söz konusu olan bu talebi karşılayabilmek ve hizmet kalitesini maksimum düzeyde tutmak adına Bergama granit küp taş ocaklarımızda yoğun çalışmalar yapmaktayız.
Granit küp taş ocaklarından; oldukça sağlam bir yapıya sahip, aradan geçen uzun yıllara rağmen bozulma etkileri göstermeyen, ilk günkü şıklığını her zaman korumayı bilen, kendi içerisinde zengin ürün çeşitliliğine sahip olan ve her kesimden talep edilen granitler çıkarılmakta ve işlenerek küp taş haline getirilmektedir.
Bergama granit küp taş ocaklarından çıkardığımız bu taşların yaşam alanlarına uygulanması oldukça zordur. Granit küp taşları gerektiği şekilde çevreye uygulayabilmek adına gelişmiş projeler hazırlamakta, uzman ekip kadromuzla sürekli olarak çalışmakta ve Bergama granit küp taş projeleriyle birlikte işlerimizi zamanında, gününde teslim etmekteyiz.
Bergama granit küp taş renkleri; Bergama gri granit ve benzeri renklerdir.
Bergama granit küp taş ebatları; Granit küp taşlar firmalar tarafından 4×6, 6×8, 8×10 olarak standart bir şekilde ebat alırlar.
Bergama granit küp taş çeşitleri; Granit küp taş ince ve kalın küp taş olmak üzere toplamda iki sınıfa ayrılır.
Bergama granit küp taş bakımı; Granit küp taşlar dayanıklı, aşınmayan bir yapıya sahip olması sebebiyle bakımlarının yapılmasına gerek yoktur.
Bergama granit küp taş ocaklarından çıkarılan granit taşlar nerelerde kullanılmaktadır?
Granit küp taşların kullanım alanları çeşitlilik göstermektedir. Çeşitli alanlarda kullanılabilen bir ürün olması sebebiyle granit küp taşlara yönelik sektör içerisinde yoğun bir talep bulunmaktadır.

Çevre düzenlemeleri

Zemin döşemeleri

Bahçe çalışmaları

Kaldırım yapımı

Park alanları

Villa dekorasyon çalışmaları

Garaj içleri

Bazı yol çalışmaları
Yürüyüş parkurları ve daha birçok alanda granit küp taş kullanımı görülmektedir.
Bergama granit küp taş ocaklarından çıkarılan taşların özellikleri nelerdir?
Bergama granit küp taşları özellik konusunda çeşitliliğe sahiptir. Öncelikli olarak bu taşlar soğuk ortama ve sıcaklığa karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda doğal ortamın aşındırıcı etkilerine karşı yoğun bir dayanıklılık özelliği gösterir. Aşındırıcı etkileri; yoğun kar yağışı, aşırı sıcaklık, sert rüzgar etkileri, donma, fırtına, hortum vb. olarak sıralayabiliriz. Bergama granit küp taş ocaklarından çıkardığımız bu taşlar söz konusu olan tüm unsurlara karşı dayanıklılık özelliği taşımaktadır.
Bergama granit küp taş ocaklarından çıkardığımız bu taşlara dilediğimiz şekli vermemiz mümkündür. Taşlar aşınmayan, dayanıklı bir yapıya sahip olmasına rağmen Karadeniz Granit Taş Firması olarak sahip olduğumuz gelişmiş makinelerle birlikte granit küp taşlara özel şekiller vermekteyiz.
Bergama granit küp taş ocaklarında ürün üretim maliyetlerini düşürmekte ve tüketiciye yönelik en uygun fiyatlarda hizmet sunmayı hedeflemekteyiz. Hizmetlerimiz hakkında birebir görüşmek ve ürün talep etmek için tüm irtibat yollarını kullanarak firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

 

 

Benzer Gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir