Bergama gri granit, iç ve dış pazardaki bergama granit taleplerini, ülkemiz ve Bergama granit doğal taş potansiyelini en verimli şekilde kullanarak karşılamak amacıyla kurulmuş bir firmadır. Kuruluş amacı, kaliteden ödün vermeden, üretim maliyetlerinin minimum seviyeye çekerek tüketiciye uygun fiyat ile ulaşmayı ve sektörde Bergama Gri adıyla bilinen Türk doğal granit konuma taşımaktır.

bergama gri granit küptaş
bergama gri granit küp taş

Karadeniz granit aş Firmamız, mevcut çalışmalarının yanında, ülkemizin granit doğal taş zenginliğini ortaya çıkarmak adına, farklı ürün tiplerine ulaşarak yeni granit küp taş doğal taş çeşitlerini ülkemize ve komşu ülkelere kazandırmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Karadeniz granit aş Yaptığı doğru yatırımlar ile kısa sürede sektörde söz sahibi olmayı başaran ve Türk graniti ülke sınırları dışına taşıyarak ülke ekonomisine katkı sağlayan Karadeniz Granit aş bu başarısı Türk sermayesinin başarısıdır.

  • Bergama gri granit küp taş ebatları
  • 8X10X10 KIRMA GRANİT KÜP TAŞ ve bazalt küp taş
  • 6X8X8    Kırma granit küp taş ve bazalt küp taş

Bergama gri granit küp taş satış ve pazarlamasını yapan firmamız türkiye başta olmak üzere ırak , arabistan, azerbaycan, gürcistan, vb ülkelere ihracatlar yapmaktayız.

 

 

Benzer Gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir