Er-ga granit madencilik  Ergani/Diyarbakır bazalt firmamız 2009 yılında granit küp taş ve bazalt küp taş üretimini ve uygulama faaliyetini veren ve profilinde usta olarak tüm kalemlerde kendini geliştiren firmalar arasında yer almaktadır. er-ga granit küp taş sektöründe  kendilerini geliştirerek firma ve yurt içi yurt dışında granit küp taş , bazalt küp taş ithalat ve ihracat etmektedir.

Er-Ga Granit Madencilik Bazalt küp taş

Er-Ga Granit Madencilik  Ergani/Diyarbakır Bazalt küp taş gerek üretimini gerek uygulama döşeme faaliyetini veren firma bünyesinde çalıştırmakta olan sayısız Bazalt küp taş ustası ve Bazalt küp taş kırma ustalarıyla çalışmaktadır. şirketimiz Diyarbakır erganide faaliyet vermektedir şirket  profilimiz 2009 yılından bu yana hiç bir projede kendilerine söz getirmeyen kurumsal firma olmaktadır.

Er-Ga Granit Madencilik Granit küp taş

Er-Ga Granit Madencilik  Ergani/Diyarbakır Granit küp taş üretimini Giresun doğan kentte granit küp taş üretimini yapan ve günlük 250 ton granit küp taş üretim kapasitesi olan Bergama granit firmalarına göre daha ön planda olmaktan gurur duyuyoruz kendimizle. Karadeniz granit firmaları arasında büyük bir konumda yer edinen firmamız 12 adet granit küp taş kırma presimizle Türkiye ve yurtdışı nada ihracat larımız devam etmektedir. Granit küp taş ihracat ettiğimiz ülkeler başta Gürcistan , Azerbaycan ve ırak olmak üzere arap ülkelerinde granit küp taş satış ve uygulamalarımız devam etmektedir.

Yazar: Hayrettin Karadeniz Granit küp taş satışmanı 14.05.2016

Erga granit madencilik

 

 

Benzer Gönderiler

0 Yorum

  1. Erga granit madencilik firması sağlam güvenilir taş yalpazesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir