Bazalt taşı pazarlamada Sektörde Lider

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama 5,00)

Bazalt taşı volkanik kökenlidir. Renk siyah dokulu ve sertlik , sağlamlık bakımından kullanıma uygun olan cinslerinden bazıları küp taşı, parke taşı, döşeme, kaplama, bordür, oluk taşı, adım taşı ve har puşta taşlarıdır. Bazalt taşının mimari tasarımlarda ve tarihi yapılarda değişik amaçlar için yaygın olarak kullanılmaktadır.

bazalt taşı üretimi

Değerli Erga Granit Madencilik firması ziyaretçileri , müşterileri başlıkta belirtiğimiz gibi Bazalt taş pazarlamada Sektörde Lider şirket. 2016, 2017 arası şirketimiz hem Türkiye iç piyasada hem yurt dışı pazarlamada lider olan firmamız.
2017 yılında Hasankey bazalt taşı üretiminde ve uygulamada 280,000 m2.
Türkiye’nin en büyük projesine imza atan şirketimiz büyük bir hızla davam etmektedir.

Biten Bazalt taşı Projelerimiz

 1. Diyarbakır , Hani 10,000 m2 ,
 2. Mardin , Kızıltepe 3000 m2,
 3. Mersin Çamlıyayla ve stadyum 3000 m2,
 4. Cizre merkez 9,000 m2 ,
 5. Erzincan Merkez 6,000 m2 ,
 6. Bayburt Merkez 1,500 m2,
 7. Trabzon merkez, 1500 m2 ,
 8. Ordu merkez 1,000 m2 ,
 9. Adana Merkez 3,000 m2 ,
 10. İstanbul 1500 ton ,
 11. Siirt Veysel karani ( Ziyaret ) 5,000 ton

Bazalt küp taş, bazalt parke taşı ocaklarımız

Bazalt nedir? Bazalt taşı kullanımı

Bazalt taşı ve  küp taş projelerinde kullanılmak üzre işlerini üstlenen ve % 70’ni 2017 yılında bitirmiş durumundayız.
Erga granit madencilik şirketi 2018 yılında üretimini 2 ye katlayacak projeler’ede imza atarak hazırlık yapmaktadır bu yüzden sektörün lideri olarak bilinmek’teyiz. Bazalt, volkanik kaya kütlelerinden oluşmaktadır. Siyah, gri renkli ve çok sert bir kayaç taşıdır. Bazalt sert ve dayanıklı bir bazalt taş olduğu için geçmişten bu yana arnavut kaldırım taşı, bazalt zar taşı, bazalt parke taşı, bazalt doğal parke taşı, yapı taşı sektörü, köprü malzemesi, mıcır olarak kullanıla bilinmektedir.

 


ERGA Granit Blog her hafta e-postanızda.
Ücretsiz abone olmak için tıklayın.

 

Bazalt Parke taşı üretim videosu

Bazalt küp taş üretim ustası  özelikle firmamız tercubeli ve profesyonel parke taşı üretimini yapan ustalar ile çalışmaktayız. Diyarbakır bazalt ocaklarımızda öncelikle dayanıklık testi yapılıp, edildikten sonra bazalt taşı üretimi işlemini yapmaktayız.

Bazalt taşı kullanım alanı ebatları

Bazalt küp taş sert ve kullanışlı bir yapıya sahip 15 yılda bir milim aşınmaktadır.

Kulanım alanları : Bazalt küp taş parklarda , yollarda , villa , yürüme yaya yollarında , sık olark kullanılmaktadır.

Ebatları: ebatları isteğe göre kesilmektedir ve genel olarak yoğun 3 ebatta ayrılmaktadır.

4x6x6 genelde bahçelerde ve yürüme yollarında kullanılmaktadır.

6x8x8 ebatları villa ve parklarda kullanılmaktadır.

8x10x10 ebatları yoğun olarak çok tonaçlı araçların geçe bileceği ebatlarındandır.

Bazalt küp taş Sarfiyatı: 4 x6 dan 8 m2 yer kaplamaktadır, 6×8 den 7 m2 yer yapmaktadır, 8×10 dan 5 il 5.5 yer kaplamaktadır. 05 taş tozu ile 5 cm kalınlığında yapılacak olan yere serildikten sonra uygulamaya başlanılır.

Siteden HABERDAR OL:

Erga Bazalt Madencilik

Granit Küp taşı – İhracatı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama 4,75)

Granit küp taşı ihracatı Ambalaj transit önemli bir noktadır. İyi bir paket taşımacılığı için kolay öğeleri yapmak değil sadece, ama aynı zamanda uzun transit ürünleri korur. Granit küp taşı ihracatı Bizler paketi daha iyi hale getirmek için yapabileceğiniz evething deneyin. çizilmesini önlemek için her parça için plastik şal olacak. Ayrıca tezgahı onlarla içine kasaları koyarak yüz yüze yapacaktır. Sayılar ya da stilleri ‘adı kolay kurulum için tezgahı üzerinde yapıştırılacaktır olacaktır.
Granit küp taşı üretiminde lider olan firmamız yurt dışı taşımaların da size daha iyi hizmet vere bilmek için tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Ergani bazalt küp taşı firmaları arasında lider konumda yer almaktayız sizde granit küp taş ve bazalt küp taş üretimini yapan firmalardan birini arıyorsanız doğru adrestesiniz. demektir.

granit küp taşı ve bergama gri bergama gri graNİT KÜP TAŞI SATŞI

Granit küp taşlar  2006 yılından bu yana, Dokuz yıllık kalkınma ile birlikte

Bizim fabrika alanı 60.000 ‘den fazla m², Ayrıca İki ve Üç Ticaret Limited Şirketi Fabrikası dahil Granit ve Roma Traverten Ocağı 10’dan fazla Ocaklarımız var.

Sadece biz artı tam Erga granit Taş Gruplarının ait ailesi tarafından 10’dan fazla fabrika çeşit çeşit, aile fabrikaları vb

Traverten, kumtaşı, yapay taşlar, finişer taş, heykel ürünleri ve içine Ayrıca bu vardır tek şirketiz.

Granit Küp taşı – Doğal taş

Granit küp taşı - İthalatıBazalt küp taşı - İhracatıAndezit Küp taşı - Sevkiyatı

 • Granit küp taşı üretimi ve uygulama faaliyeti.


 • Bazalt küp taşı üretimi ve uygulama faaliyeti.


 • Andezit küp taşı üretimi ve uygulama faaliyeti.


 • Granit Plaka üretimi ve uygulama faaliyeti.


 • Bazalt oluk üretimi ve uygulama faaliyeti.


 • Andezit Bordür üretimi ve uygulama faaliyeti.


 • Granit Bordür taşı üretimi ve uygulama faaliyeti.


 • Bazalt Bordür üretimi ve uygulama faaliyeti.


 • Andezit Oluk üretimi ve uygulama faaliyeti.


 • Granit Oluk üretimi ve uygulama faaliyeti.


 • Bazalt Plaka taşı üretimi ve uygulama faaliyeti.


 • Andezit Plaka üretimi ve uygulama faaliyeti.

Etiketler: ,

Bazalt döşeme plaka taşı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama 5,00)

Bazalt Taşı Döşeme, günümüzden milyonlarca yıl öncesinde dünya üzerinde olan volkanik hareketlerin neticesinde şekillenmeye başlayan kaya yapılarıdır. İçerisinde olan demir yüzünden kırmızımsı bir renk ve damarlar oluşmaktadır içinde. Sebebi de atmosfere ile uzun yıllar boyunca etkileşimde olan demirin, pas rengini almasıdır. Ancak taşın materyalinde pas izine rastlanmaz. Günümüzde işleyişi ve madenlerinin Türkiye de fazlası ile bulunması, granit taşları ile birlikte sanatsal olarak yer döşemesi gibi çeşitli yapı malzemelerinde kullanılabilir olması nedeni ile her daim gündemimizde kalmayı başarmıştır. Antik Yunan döneminde küp taş ustası döşenen yollarda el ile hazırlanmış bazalt döşeme plaka taşı kullanıldığı ve bu taşların yine aynı şekilde çok uzun süre verimli bir şekilde insanlara hizmet ettiği arkeologlar tarafından ortaya çıkartılmıştır. Bazalt döşeme plaka taşı aslında yüzey volkanizmasında oluşan bir kayaçtır. Yüzeye yakın oluştuğu için sıcaklık, basınç gibi özelliklerinin az olması nedeniyle kayacın daha hafif ve poroz olması anlamına gelir. Derinlik kayaçlarının (Mermer, granit, siyenit) aksine bazalt, andezit döşeme taşı  ve riyolit gibi yüzey kayacıdır.

Bazalt döşeme plaka taşı üretimi

Gerçek rengi koyu gri, siyaha yakın bir füme tonlarındadır. Çeşitli lav bileşenleri sonucunda günümüzdeki haline ulaştığı için farklı coğrafi bölgelerde farklı renklerde ve dokularda bulunabilmektedirler. Bunlardan en değerli olanları enerji taşları olarak satılırken, sıklıkla bulunanlar yapı malzemelerinde kullanılırlar. Ülkemizde Boyabat Bazalt Vadisi oldukça fazla turist çekmektedir. Şık görüntüsü ve içerisinde yer alan şelale ile her yıl binlerce turisti kendisine çeker.
Bazalt döşeme plaka taşı ise geçmişten gelen bu tecrübeler ve referanslar ile yapılmaktadır. En eski mesleklerden biri olan taş ustası kavramını halen daha geçerliliğini korumasında bu taşların güçlü yapılarının etkisi büyüktür. Bu yüzdende firmalar özverileri konusunda hiçbir eksiklik göstermeden, yıllardır devam etmektedirler. Bazalt, döşeme taşı olarak, plak taşı olarak ve bazalt bordür olarak yerleştirilebilir.

Bazalt döşeme taşları firması

Bazalt taşı, klasik şekilde küp şeklinde olan taşların istenilen yere sıkıştırılarak döşenmesi ile oluşur.

Genelde yaya merkezlerine ve çeşitli çevre ve bahçe düzenlemelerinde kullanılmaktadır.

Granit taşı ile çok uyumlu olduğunu söylemeliyiz.

Çünkü ters renk uyumunu ortaya çıkartmaktadırlar. Bazalt plak taşı, Bergama ya da Kayseri coğrafyalarından tamamen bütün olarak çıkartılıp işlenen bir taştır.

Su ile kesildikten sonra istenilen özelliklere uygun olarak ebatlandırılıp, satışa hazır hale getirilir.

Anlaşma yapacağınız şirket ile pazarlık yaparken nakliye olayının bu tür alışverişlerde yapacağı farkı unutmayın.

Bazalt plak, 3*30*Serbest homlanmış yani kum patinato, murcatalı, fırçalı ve ekstra olarak cilalı kullanılabilir.

Aynı zamanda kesilerek de kullanılabilir. Önemli olan sizin ne şekilde ve nerede bunu kullanacağınızdan emin olmanızdır.

En kısa süre içerisinde en uygun fiyatı almanız için birden fazla firma ile boyutlar ve mekan özellikleri ile etkileşime geçilerek en kazançlı sonuca gidebilirsiniz.

Kullanım alanının hiçbir sınırı yoktur. Otoparktan, yürüyüş yollarına, iç mekan dekorasyonundan, dış mekan çevre düzenlemelerine kadar her yerde bazalt taşını kullanmanız mümkündür.

Son yıllarda merdiven basamağı olarak bazalt taşı ve ev duvarlarına eklenti olarak da bazalt sütunları kullanılmaya başlanmıştır.

Yağmur suyuna karşı oluk taşı olarak da faydalanabilirsiniz. Çünkü hiçbir şekilde su geçirmez ya da sızdırmaz.

Son olarak sizlere diğer kullanım alanlarını söyleyerek yazımı sonlandıracağım, unutmayın ki bazalt taşı hem doğa dostudur hem de sizin bütçeniz ile en doğru alışverişi yapmanızı sağlayacaktır. Yağmur mazgalları, duvar yapı malzemeleri, inşaat malzemeleri, mutfak malzemeleri, tencere, tava, istediğiniz ölçüde ve istediğiniz şekillerde yapan ustanın el becerisine bağlı şekilde hazırlanabilir ve tarafınıza nakliye edilebilir.

Döşeme ve sıkıştırma işlemlerini de gerçekleştirmemiz mümkündür.

bazalt plaka döşeme taşları üretimi ve uygulama

Granit Küp Taşlar İle Zeminler Artık Daha Şık

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy vermek ister misin?)

Granit Küp Taşlar İle Zeminler Artık Daha Şık; Son yıllarda farklı alanlarda zemin ve duvar düzenlemeleri granit küp taş ya da bazalt küp taşlar kullanılarak yapılmaktadır. Görsel olarak oldukça şık duran bu granit küp  taşlar isteğe bağlı olarak değişik boylarda olduğu için dilediğiniz görsel düzenlemesini zemininizde ya da duvarlarınızda görebilirsiniz.  Uzun yıllardır kullanılan granit ile bazalt taşlar kullanışlı ve uzun ömürlü olmaktadır.

Granit Küp Taşlar

Granit küp taşlar Toplu konut ve hastane bahçe alanlarında tercih edilmektedir. Tercih edilen granit küp taşlar 3 değişik boy seçeneği ile sizlere sunulmaktadır. Küp şeklinde satılan granit taşlar arasında en çok ilgi gören modellerden biridir. Değişik renk seçeneği ile sunulan küp taşlar ile dekorasyon için farklı şekillerde yapılmaktadır. Sizlere sunacağımız görsel düzenlemeler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Sizin İçin En İyisini Nasıl Sunuyoruz;

Granit küp taş Zemin döşemelerin de ve duvar döşemelerinde kullanılan küp taşlar uzman ekibimiz tarafından özenle döşenmektedir. Su giderleri zemin döşemelerinde tüm ayrıntılar düşünülmektedir. Su akıntısının sağlanması için uygun olarak küp taşlar zeminde hazırlamaktadır. Erga Granit Madencilik Firmamız tarafından satılan granit küp taş modelleri ve bazalt küp taş modelleri isteğe uygun olarak istediğiniz alana uygulanabilmektedir.

Granit küp taşların Üretimi

Erga Granit küp taş Üretim aşamasında özel imalat ile üretilen taşlar uzun yıllar kullanım imkânı sunmaktadır. Zemin döşemelerinde kullanacağınız ve duvar döşemelerinde kullanabileceğiniz granit küp taşlar farklı boylarda satışa sunulmaktadır. Görsel olarak da oldukça şık duran taşlar isteğe bağlı değişik boylar kullanılarak dilediğiniz görsel düzenlemeleri ile zemininizde uygulamaktayız.

Granit küp taşların döşemeleri;

granit küp taş zemin döşeme taşları
Granit küp taş Piyasada aynı kaliteyi bizden daha ucuza satın alamazsınız. Uzman granit küp taş ustası ekibimiz her alanda en iyi zemin granit küp taş döşeme işlemini yaparak uzun yıllar severek ve keyifle granit ve bazalt küp taşları kullanmanızı sağlıyor. Su gideri için özel zemin döşeme işlemi yapılarak su baskınlarında sorun yaşamanızı da engelliyoruz. Daha detaylı bilgi için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Bazalt Taşı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama 5,00)

Diyarbakır Bazalt Taşı Hakkında Bilinmesi Gerekenler; Bazalt taşı içerisinde yer alan elementlerin kaliteli olması ile ön plana çıkar. Volkanik kaya olarak adlandırılmaktadır. Bazalt taşı siyah olarak çıkmaktadır. Siyah haricinde ise griye kadar gidebilen bir renk çeşidine sahip olabilmektedir. Yapısında bir miktar su ile olivin bulunmaktadır. Bazalt taşlarının en belirlin özelliği altıgen prizma şeklinde olmalarıdır. Kullanım alanları geniş olmakla beraber daha çok mimari alanlarda kullanılmaktadır.

Bazalt Taşı Dayanıklı Bir Yapıdan Oluşmaktadır.

Bazalt taşı dayanıklı ve sert yapısı il ön planda yer almaktadır. Bundan dolayı iklim şartlarından etkilenmemektedir. Bundan güven içerisinde kullanım sağlayabilirsiniz.

Bazalt Taşı Kullanım Alanları

 • Bahçe düzenlemesinde kullanarak estetik bir görünüm elde edebilirsiniz.
 • Demiryolu raylarda kullanılmaktadır.
 • Cephe kaplamasında bazalt taşı kullanılabilir.
 • Köprü malzemesi olarak kullanılır.
 • Mimari yapılarda kaliteli görseller elde edilmek için kullanılır.
 • Şehir için yollarda kullanılır.
 • Ev ısıtma ve ısı depolama alanlarında kullanılmaktadır.
 • Otoparklarda kullanılmaktadır.
 • bazalt taşı resimleri

Bazalt taşları kaliteli ve estetik;

Bazalt taşının çokça üretilmeye başlaması ile kullanım alanları da gün geçtikçe artmaktadır. Bazalt taşları size küp olarak teslim edilmektedir. Montajı çok kolay olmakla beraber, uzun süreli kullanım için de uygundur. Bazalt taşı farklı ebatlarda da üretilebilmektedir. Yapacağınız konuma ve ebatlara göre bazalt taşı alabilirsiniz.  Kaliteli görsellik açısından yarar sağlayan bazalt taşı ile estetik görünümler elde edebilirsiniz. Tüm bu hizmetleri Karadeniz Granit A.Ş profesyonel ve kurumsa yapısı ile size sunmaktadır. Tüm taşlar garanti kapsamı içerisinde sunulmakla beraber sektör içerisinde en çok tercih edilen firmalar arasında gelmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyet ilkeleri ile hizmet verilmekte ve daime yenilikçi bir yapı benimsenmektedir.
Bulunduğunuz yerde kaliteli görsel elde etmek isterseniz bazalt taşları ile estetik bir görünüş elde edebilir ve fark oluşturabilirsiniz.

ETİKET: bazalt küp taşi granit taş, bazalt taşları hakkında bilgiler

Erga Granit Madencilik

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama 5,00)

Er-ga granit madencilik  Ergani/Diyarbakır bazalt firmamız 2009 yılında granit küp taş ve bazalt küp taş üretimini ve uygulama faaliyetini veren ve profilinde usta olarak tüm kalemlerde kendini geliştiren firmalar arasında yer almaktadır. er-ga granit küp taş sektöründe  kendilerini geliştirerek firma ve yurt içi yurt dışında granit küp taş , bazalt küp taş ithalat ve ihracat etmektedir.

Er-Ga Granit Madencilik Bazalt küp taş

Er-Ga Granit Madencilik  Ergani/Diyarbakır Bazalt küp taş gerek üretimini gerek uygulama döşeme faaliyetini veren firma bünyesinde çalıştırmakta olan sayısız Bazalt küp taş ustası ve Bazalt küp taş kırma ustalarıyla çalışmaktadır. şirketimiz Diyarbakır erganide faaliyet vermektedir şirket  profilimiz 2009 yılından bu yana hiç bir projede kendilerine söz getirmeyen kurumsal firma olmaktadır.

Er-Ga Granit Madencilik Granit küp taş

Er-Ga Granit Madencilik  Ergani/Diyarbakır Granit küp taş üretimini Giresun doğan kentte granit küp taş üretimini yapan ve günlük 250 ton granit küp taş üretim kapasitesi olan Bergama granit firmalarına göre daha ön planda olmaktan gurur duyuyoruz kendimizle. Karadeniz granit firmaları arasında büyük bir konumda yer edinen firmamız 12 adet granit küp taş kırma presimizle Türkiye ve yurtdışı nada ihracat larımız devam etmektedir. Granit küp taş ihracat ettiğimiz ülkeler başta Gürcistan , Azerbaycan ve ırak olmak üzere arap ülkelerinde granit küp taş satış ve uygulamalarımız devam etmektedir.

Yazar: Hayrettin Karadeniz Granit küp taş satışmanı 14.05.2016

Erga granit madencilik

 

 

Adana granit küp taş firması

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama 5,00)

Adana büyük şehir Belediyesi tarafından ikizli çeşme Sokak’ta yapılan  Adana granit küp taş ve bazalt küp taş sokak iyileştirme çalışmaları tamamlandı.
Daha önceden birinci etabı yapılan Karabaş mahallesi İkizli çeşme’deki sokak iyileştirme çalışmasının ikinci bazalt ve granit küp taş aşaması da tamamlandı. Adana büyük şehir Belediyesi  Etüt Proje Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre söz konusu bölgenin ikinci etap çalışmaları kapsamında, sokakta üst yapı düzenlemeleri yapılmadan önce alt yapı sorunları giderildi. Granit Yağmur suyu hattı çekildi ve apartman yağmur inişleri Arnavut  kaldırım altına alındığı bildirilirken, eski Asfalt yol sökülerek granit küp taş ile kaplandığı, kaldırımların granit plaka taş ve bazalt plaka  ile yenilenerek bina girişlerindeki tüm merdivenler kaplandığı bilgisi verildi. Adana bölge esnafı ve vatandaşlar da Adana Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve ekibine sokaklarına değer katan çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Karadeniz granit aş firması olarak hizmet memnuyet lerini dile getirildi adana granit küp taş firması arıyorsanız bizimle irtibata geçmeniz yeterli.

adana granit küp taş firması

Adana granit küp taş firması

Adana granit küp taş firması bilinerek tüm granit küp taş ve bazalt küp taş üretimini ve döşeme faaliyetini veren firmamız adananın tüm ilçelerine adana granit küp taş hizmetini veren firmamız gerek bazalt küp taş döşeme ve uygulama faaliyetini üstelenen firmalar arasındayız.

Adana granit küp taş hizmeti

Adana bazalt ve granit küp taş hizmeti veren firmamız tüm projelerinizde sizlere daha iyi bir performans gösteren ve deneyimli kadrosu ile adana granit küp taş firmaları arasında yerini almaktadır. siz değerli granit küp taş hizmeti almak istiyorsanız sitemizde adana granit küp taş ve adana  bazalt küp taş üretimi ve uygulama faaliyetini veren firmadır.

Adana granit küp taş ustası

Adana da granit küp taş ve bazalt küp taş ustası ihtiyacınızı karşılayan firma olarak tüm granit küp taş döşeme işlerinizde sizlere hizmet vermek için adana nın tüm diğer ilçelerine hizmet vermekteyiz. adana bazalt ve granit küp taş üretimini yapan firmamız her türlü değişik ebatlarda sıpariş üzerini üretimini yapmaktayız.

Ankara Granit küp taş Hizmeti

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama 5,00)

Ankara merkez veya ilçelerinize firmamız tarafından verilen Ankara granit küp taş hizmeti vermekteyiz. anakara merkezde bir çok projeye imza atan ve işlerini üstlenen Karadeniz granit aş firması gerek granit küp taş veya Ankara bazalt küp taş üretiminin de farklı projelerde kullanılmak üzere farklı granit küp taş ebatları ile Ankara’da hizmet vermekteyiz. Ankara bazalt küp taş üretimine Beypazarı Ankara’da faaliyet vermektedir. Ankara Sanayi, özellikle tekstil, Ankara madencilik, gıda ve inşaat sektörlerinde yoğunlaşmıştır. Ankara’da ise en çok savunma, metal ve motor sektörlerinde yatırım yapılmaktadır. Türkiye’nin en çok sayıda üniversiteye sahip ili olan Ankara’da ayrıca, üniversite diplomalı kişi oranı ülke ortalamasının iki katıdır. Ankara Bu eğitimli nüfus, teknoloji ağırlıklı yatırımların gereksinim duyduğu iş gücünü oluşturur. Ankara otoyollar, demir yolu ve hava yoluyla Türkiye’nin diğer şehirlerine ulaşılır.

Ankara granit küp taş hizmeti

Ankara’nın ilk olarak Ankara forum karşısında yeni yapılan parkeden düğün salonuna 2015 de başlamış olduğumuz Ankara granit küp taş hizmeti ve Ankara bazalt küp taş hizmetini vermiştik. ve diğer bir projemiz Ankara MNG KARGO şirketinin Ankara’daki merkez ek binasının tretuar işlerinde Karadeniz granit aş tarafından teslim edilmişti. Ankara’da bazalt küp taş ve granit küp taş hizmeti veren Ankara’da kurumsal firmalar arasında yer almaktadır.

Ankara Granit küp taş döşemesi

Ankara ve çevre ilçelere Ankara granit küp taş hizmeti veren firmamız Ankara granit küp taş hizmeti olan döşeme işlerinizde de siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Ankara’da ve ilçelerinde size granit küp taş döşeme ustası ihtiyacınızda sizlere bir telefon kadar yakınız.

ankara granit küp taş resimleri

Begonit Küp taş

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy vermek ister misin?)

Erga Granit Madencilik ve Karadeniz Granitaş firmamız Türkiye’de granit küp taş ve Bazalt küp taş, üretim, döşeme, işçilik işlerinde lider olma yolunda devam etmektedir. Granit küp taş döşeme işi yanısıra begonit küp taş döşeme ve işçilik konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Firmamız adı altında begonit küp taşı üretiminde kalite ve profesyonel begonit küp taşı ustası ihtiyacınızı karşılayacak usta kapasitemizle hizmet vermekteyiz.

Begonit küp taş üretimi

Karadeniz granit aş firmamız Türkiye’de sayısız beğonit küp taş ustası projelerinizde size en yakın olan begonit küp taşı döşeme ve işçilik konusunda kaliteli ve deneyimli profesyonel döşeme ve üretimini yapan firması olarak Kayseri ve ilçelerinde üretimini yapan kurumsal firmalar arasında yer almaktayız. siz değerli begon küp taşı sevenlere daha iyi hizmet verebilmek için sizlere her türlü projelerinize özel üretimlerimiz mevcuttur.

begonit küp taş resimleri

Begonit küp taş fiyatı

Begonit küp taş fiyatları genelde metrekare olarak verilmektedir. Begonit küp taş üretimini yapan firmamız sayesinde bu hizmetten faydalanmaktasınız begonit küp taşı fiyatlarını ulaşa bilmeniz için vep sitemizde iletişim bölümünü kullanarak satış temsilcimizle irtibata kura bilirsiniz.

Begonit küp taş kullanım alanları

Begonit küp taş gerek kaldırımlarda gerek yollarda ve otoparklarda döşemesi ustalar tarafından 0,5 taş tozu serilerden ve yüzersek mastar olarak tevsiyesi verildikten sonra döşeme işlemini gerçekleştirilmektedir. begonit küp taşlarında kullanılacak farklı renklerde seçenekleri nizinde olması büyük bir görsellik sunmaktadır.

Ankara Granit bazalt küp taş üretimi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama 5,00)

Ankara granit küp taş üretimini yapan firmamız Ankara granit küp taş sektöründe kendini kanıtlamış firmalar arasında yer almaktayız. Ankara granit küp taşı genelde yollarda ve kaldırımlarda otel ve villalarda sık rastladığımız doğal taşlar arasında bula bilirisiniz.

Ankara Granit

Ankara Andezit küp taş kullanımı aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi sadece granit ve Ankara granit bazalt küp taş aralarında kendini göstermektedir. andezit küp taş kullanım alanları genelde yollarda ve otopark yürüme yollarında kullanılan granit ve bazalta göre daha yumuşak bir doğal andezit küp taşıdır. andezit küp taş türkiyede sadece Ankara bölgesinde andezit doğal Andezit küp taşını bula bilirisiniz.

İstanbul granit küp taşı

Karadeniz granit aş firmamız diğer bir ilimiz olan İstanbul granit küp taş hizmeti bazalt küp taş hizmeti vermektedir. İstanbul granit küp taş firmaları genelde İzmir Bergama granit küp taşları nı getirip İstanbul da satışa sunmaktadırlar ve bu yüzden İstanbul granit küp taş fiyatlarında yükselmesine sebep oluyor. Karadeniz granit aş ise Bergama dan üretimini yaptığımız granit küp taşlarını direk şantiye alanına dökmekteyiz.

Ankara bazalt küp taş ölçüleri;

Ankara bazalt küp taşı 5 ebat ve ölçülerden uluşmaktadır bunlardan bir kaçını sıralaya biliriz. 4x6x6 ebatlarında minik Ankara bazalt küp taş olarak genelde yürüme yollarında kullanılmaktadır. 6x8x8 ankara bazalt küp taşları 4×6 ya daha yakın olduğu için aynı alanlarda kullanıla bilirsiniz. 8x10x10 Ankara bazalt küp taşı kullanım alanı ise genelde yollarda ve otoparklarda kullanılmaktadır ve büyük araçlar için çökmeye dayanıklı olarak ağırlıklı olarak Türkiye de genelde 8x10x10 ebatları kullanılmaktadır. 10x10x20 Ankara bazalt küp taşı genelde fabrikalarda ve tarihe esere daha yakın seçilen ve eski Arnavut kaldırım taşlarını anımsatan yapıya girmektedir.

Ankara granit Taşı

Ankara küp taş

Ankara granit

Doğal Ankara Granit küp taş üretimi satışı ve uygulama faaliyetini veren firmamız özellikle granit küp taş sektöründe ismini büyük firmalar arasına girmiştir. doğal granit küp taş üretimini Bergama ve Giresun’da ve bazalt küp taşını Diyarbakır bazalt üretimini yapan firma Karadeniz Granit Aş tır.

Granit ve bazalt üretimi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy vermek ister misin?)

Karadeniz granit aş firması Türkiye de granit küp taş ve bazalt küp taş üretimini yapan ve granit küp taş , bazalt küp taş üretimini hedef alan ve faaliyet alanı olarak benimsemiştir. Giresun granit küp taş üretimini 2009 yılında faaliyete açmıştır kapılarını. bazalt küp taş üretimini hem Diyarbakır bazalt , Erzurum bazalt küp taşı üretimini 2009 yılında faaliyete açmıştır. Karadeniz granit aş firması Erzurum da bazalt Ocağı işletmekte olup yurt içi ve yurt dışı ihracat ve ithalat olarak devam etmektedir. granit küp taş üretimini Karadeniz bölgesinde yapan firmamız gerek yurt içi gerek yurt dışı granit küp taş iç piyasa ve yurt dışı sunmaktadır. Karadeniz granit aş firması bazalt küp taş ve granit küp taş üretimi halen devam etmektedir.

Bazalt küp taş üretimi

bazalt küp taş üretimini yapan Karadeniz granit firması gerek yurt içi gerek yurt dışı ithalat ve ihracat etme yolunda sayısız projelerde bazalt küp taş hizmeti vermiştir. bazalt küp taş üretiminde isteğe göre ve projeleriniz için bizimle irtibata geçe bilirsiniz.

Granit küp taş üretimi

Granit küp taş üretimini yapan Karadeniz granit aş firmamız Azerbaycan ve Rusia gibi ülkelere ihracatlar yapmaktayız Türkiye ve yurt dışı piyasasında yer edinen Karadeniz granit aş firması Giresun da granit küp taş üretimini yapmaktadır ve günlük 250 ton üretim kapasitesine sahip bir firma olarak Karadeniz de kendine rakip tanımiyan firmalar arasında yerini almaktadır.

Karadeniz granit aş firmamız bünyesinde sayısız GRANİT KÜP TAŞ USTASI olan tek firma sizlerinde buyuk projelerinde granit küp taş ustası ihtiyacınızda bizimle ve Karadeniz granit aş ile irtibata geçe bilirsiniz.

üretim görüntüleri;

Trabzon Of Granit küp taş hizmeti

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy vermek ister misin?)

Trabzon büyükşehire bağlı of ilçesinde yani yapımını bitirilmiş Trabzon of gençlik spor kompleksi ve yüzme havuzu çevre düzenleme işlerinde Karadeniz granit aş firmamızı seçmiştirler. Trabzon Of Granit küp taş ve bazalt küp taş hizmeti veren firması olarak Trabzon ve ilçelerinde sayısız hizmetlerimiz mevcuttur. Trabzon granit küp taş üretimini ve uygulama döşeme proje işlerinizde sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek isteriz.

Trabzon, Of Spor Kompleksi Yüzme havuzu
Trabzon of spor kompleksi Örnek inşaat tarafından yapılmakta olup çevre düzenleme ve tretuar işlerini firmamız tarafından üstlenerek büyük bir titizlikle çalışmalarımıza başlamış olduk. of spor kompleksi ve kapalı yüzme havuzu olan çevre düzenleme işlerinde firmamızın üstlenmiş olduğu granit küp taş , bazalt küp taş, andezit bordür, beton bordür, granit plaka ve son olarak andezit oluk taşlarının döşeme işlerini firmamız adı altında proje yürütülmektedir.

trabzon granit küp taş bazalt küp taş

Trabzon of granit küp taş

Granit küp taş ölçüleri;
Of merkezde spor kompleksi işlerinde kullanılmak üzere 1600 m2 metrekare granit küp taş ve bazalt küp taş döşeme desenli işçiliklerini ve anahtar teslim işlerini üstelenmiş durumundayız. andezit oluk, andezit plaka ve andezit bordür işlerini üstlenmiş olan firmamız 1500 m2 metrekare andezit taşlarının döşeme işleri 30 gün iş günü olarak kalem altına aldığını belirtmek isterim. Projeyi yönetecek granit küp taş ve bazalt küp taş işlerini ZULKÜF USTAMIZ TARAFINDAN YAPILACAKTIR.

Trabzon ve ilçelerinde granit küp taş ve bazalt küp taş döşeme işlerinde sizlere sayısız granit küp taş ustası hizmetini veren türkiyenin en büyük doğal granit küp taş ustası sitesi olarak devam etmekteyiz.

Granit küp taş Desen işçiliği

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy vermek ister misin?)

Granit küp taşta desen çalışmaları hem fikir olarak hem projelerinizde bizlere vereceğiniz proje üzerinden granit küp taş desen işçiği çalışmalarını yürüten firmamız Türkiye ‘de eskiyen granit küp taş desenlerini bir kenara koyup yeni ve hiç uygulanmamış desenleri ortaya atarak granit küp taş ve bazalt küp taş sektöründe lider olan firmamız ve rakiplerimiz her gün bizi takip etmeye devam ediyorlar. Karadeniz granit aş sektörün en iyi ve büyük geniş kadrosuyla Türkiye ve yurt dışında granit küp taş ve bazalt küp taş faaliyetini vermektedir.,,

Granit küp taş desen döşeme işçiği nasıl

Granit küp taş desen döşeme işçiliği

Granit küp taş desen işçiliğinde dikkat edilmesi gereken önemli bilgiler vermek istiyoruz. ilk önce ustanın kodlaması, işi koordine ede bilecek kapasitede olması gerekir. egerki bir granit küp taş ustası iş başında kodlamayı beceremiyorsa bilinki o usta sıradan bir usta deyilde bir çırak gözüy ile baka bilirisiniz. ve diyar bir husus ise granit taş ustası bir iş başında tam dört, dörtlük işi koordine edemiyorsa bilinki o usta kendinede güvenmiyor konumuna ala bilirisiniz.

Desenlerde kullanılacak bazalt küp taş öncelikle iyi seçilmeli aksi taktirde desenlerde girinti çıkıntılar oluşa bilir. Ve diğer iki husus granit bazalt küp taş desen işçiliği çalışmaları yapıldığı zaman genelde orta merkezde çökmeler oluşuyor ve buda usta eksikliğindendir  desen çalışmasının bitiminde sıkıştırmanın iyice uygulanması lazım.

Karadeniz Granit Aş firmamız adı altında granit küp taş desen işçiliğine yer verilmiş ve resimlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz. ve  lütfen çalışan ustaların emeğine saygı duyarak resimleri farklı yerlerde paylaştığınızda web adresimizi ziyaret etmeleri amacıyla resim üzerinde firmamızın logosu bulunmaktadır.

Granit Bazalt küp taş Desenleri;

 

granit bazalt küp taş hizmet firması

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama 5,00)

Karadeniz Granit Küp Taş firması olarak ocaklardan kendi uğraşlarımızla çıkardığımız granit küp taşların imalatını, uygun şartlarda ilgili alanlara uygulanmasını sağlamaktayız. Granit küp taş üretimi profesyonellik gerektiren bir konudur. Granit küp taşların granit ocaklarından çıkarılması, işlenmesi ve ürünlerin üretilmesi gibi kapsamlı aşamalardan oluşur. Yani sadece ürün satışını üstlenen değil aynı zamanda ürünlerin ocaklardan çıkarılması, işlenmesi gibi önemli konularda da büyük sorumluluklar üstlenmekteyiz.
Granit küp taş kullanımı her geçen gün içerisinde yoğun olarak artmaktadır. İlk olarak Avrupa ve Amerika ülkelerinde kullanımına büyük ilgi gösterilen granit küp taş ürünleri 80’li yılların ardından Türkiye’de de modernleşmenin bir sembolü haline gelmiştir. Artık tüm modern platformlarda, büyük şehirlerde granit küp taşlar görülmekte. Her geçen gün artmaya devam eden ürün kullanımı karşılığında sektör içerisinde granit küp taş talebi de artış göstermektedir. Talep oranlarında görülen artışlarla birlikte granit küp taş ustalarının çalışma yoğunluklarında da artışlar yaşanmıştır.

Karadeniz Granit ocaklarında çalışan granit küp taş ustası olarak çalışma yoğunluğu içerisinde sektörde yer alan talepleri karşılamakta ve Türkiye’nin her bölgesine hizmet ulaştırmaktayız.
Karadeniz Granit Küp Taş hizmetlerine talep yurdun her bir noktası üzerinden gelmektedir. Bu bölgeler üzerinden gelen taleplerle özel olarak ilgilenmekte ve beklentileri karşılayacak ölçüde hizmet üretimini gerçekleştirmekteyiz. Ürün üretimlerinde zamanlamaya, söz verdiğimiz süre içerisinde hizmetleri tamamlamaya önem veriyoruz. Ekibimiz müşteri memnuniyetini her durumda önemseyen, beklentileri asla göz ardı etmeyecek şekilde granit küp taş hizmetlerini sürdüren bir çalışma anlayışına sahiptir.
Granit küp taş ürünleri dünya genelinde en yoğun dayanıklılık özelliklerine sahip taş ürünleri arasında yer almaktadır. Yapılan araştırmalara göre ve yıllar boyunca kullanım ömürleri dikkate alındığında granit küp taşların uzun ömürlü oldukları rahatlıkla anlaşılabilir. Ürünler yalnızca dayanıklı olmaları, uzun süre yıpranmadan kullanım özelliklerine sahip olmaları ile ön plana çıkmaz. Bu durumlar elbette önemli özelliklerdir. Ancak granit küp taş ekstra olarak daha fazla özellikleri bünyesinde taşır. Öncelikle her alan içerisinde uygulanabilir olması granit küp taş ürünlerini daha fazla ön plana çıkarmaktadır. Yani kullanım alanları sınırlı değildir. Akla gelebilecek her türlü alan içerisinde bergama granit taş ürünlerinin kullanımı söz konusudur.


Bazalt küp taş ürünlerimizde son zamanlarda her geçen gün içerisinde talepleri artmaya devam eden doğal taş ürünleri sınıfında yer almaktadır. Bazalt taşların en çok ön plana çıkan özelliği kullanım alanlarının çok geniş olmasıdır. Birçok alan içerisinde kullanılabilir ürünler olmaları nedeniyle her ortamda bazalt küp taş ürünlerinin kullanımı mümkündür. Karadeniz granit firması olarak doğal taş ürünleri üretiminde sunduğumuz hizmetleri bazalt küp taş üretimi, satışı, uygulaması gibi konularda da sunuyoruz.
Granit küp taş, bazalt küp taş gibi ürün hizmetleriyle alakalı tüm konulara ilişkin kapsamlı bilgiler almak, hizmet işleyişini öğrenmek ve daha fazlası için Karadeniz Bergama Granit Küp Taş firmamızla irtibata geçebilirsiniz. İş saatleri boyunca iletişim hatları üzerinde aktif olarak beklemekte, mevcut çağrılarınıza en kısa süreler içerisinde dönüş yapmaktayız.
Bergama granit küp taş ürünleri unutulmamalıdır ki birçok konuda büyük avantajlarıyla ön plana çıkmaktadır. Öncelikle doğal taş ürünleri sınıfında yer almaları nedeniyle çok dayanıklı ürünlerdir. Tüm bunların yanı sıra kullanışlı olmaları, her alana uyum sağlama özellikleri nedeniyle ön plana çıkarlar. Aşırı soğuk, sıcak, karlı, yağışlı durumlara karşı da çok dayanıklı olmaları nedeniyle her türlü durum içerisinde uzun yıllar boyunca kullanılabilecek ürünlerdir. Bir ortamda hem dayanıklılığın hem de estetik şıklığın yer alması açısından bergama granit küp taşlar en tercih edilebilir ürünler arasında yer almaktadır.

Bazalt ve granit küp taş hizmeti

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy vermek ister misin?)

Doğal taş uygulamaları hizmetleriyle ön plana çıkan şirketimiz granit küp taş, bazalt küp taş hizmetleri vermektedir. Bergama granit taşlarıyla birlikte yaşadığınız çevreler içerisinde daha şık ortamlar oluşacak. Karadeniz Granit Küp Taş Firması olarak hizmette kaliteyi, çalışma sürecinde müşterinin memnuniyetini korumayı ve tüm taleplerini karşılamayı önemseyen bir çalışma anlayışına sahibiz.

Bergama Granit 

Bergama granit küp taş uygulamaları büyük bir ustalık ister. Doğanın insanlığa sunmuş olduğu bu dayanıklı ve estetik yanı olan ürünlerin uygulaması adına tecrübe, bilgi ve el hünerleri gerekir. Granit küp taş ustaları olarak bu taş ürünlerinin kaldırımlara, özel konutlara ve diğer her türlü alana uygulanması alanında hizmet vermekteyiz.
Granit aslında sert bir yapıya sahip olan kayaçtır. Sert yapısı onu daha estetik ve dayanıklı bir hale getirse de imalatını gerçekleştirmek tüm zamanlar içerisinde büyük zorluklar oluşmasına neden olmuştur. Karadeniz granit küp taş üretimlerimizde bu zorluklara karşı yoğun çalışmalar yapmakta ve büyük bir ustalık ortaya koyarak ürünlerin üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Karadeniz Granit Firması

Granit küp taş firması olarak hizmet alanında tamamen profesyonel, işini önemseyen ve sektör taleplerinin farkında olan bir kadroya sahibiz. İşinin ehli bir firma olarak müşterilerimizin taleplerini tüm ayrıntılarıyla birlikte göz önünde bulunduruyor, beklentilerini boşa çıkarmayacak ölçüde küp taş ustası hizmetlerimizi sunuyoruz. Hizmet alanında usta, her geçen gün içerisinde kendini yenilemeyi ve sektörün yeniliklerine açık olmayı ilke haline getirmiş bir firma olarak 15 yıllık hizmet geçmişine sahibiz. Karadeniz granit ocaklarından kendi çabalarımızla çıkarmakta olduğumuz doğal küp taşları özenle işlemekte, kullanıma hazır hale getirmekte ve insanların yaşamakta olduğu alanlara uygulamalarını yapmaktayız.

Bergama Gri
Bergama granit küp taşa sektör içerisinde yoğun bir talep bulunmaktadır. Bunun en öncelikli sebebi ürünün doğal taşlar sınıfında yer alması ardından da dayanıklı bir yapıya sahip olmalarıdır. Granit küp taşlar uygulandıkları alanlar içerisinde uzun yıllar boyunca kullanılabilirler. Renklerinde kötü ölçütlerde herhangi bir değişim, yıpranma, aşınma gibi durumların oluşması söz konusu değildir.
Karadeniz bergama granit küp taşların uygulandığı alanlar birbirinden farklılık göstermektedir. Çok kullanışlı ve sıradanlığın tamamen dışında bir ürün olması gereği farklı alanlar içerisinde uygulanabilir. Lüks konut yapılarının bahçeleri, kaldırımlar, otopark vb. türde alanlar, yürüyüş alanları gibi birçok alanda geçerli olmak üzere bergama granit hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Granit küp taş Kullanımı

Granit küp taş kullanımını tercih etmek açısından geçerli olan birçok sebep var. Öncelikle dayanıklılık konusunda ileri seviyelerde olan bu ürünler tekrar yenileme, bakım masrafları gibi istenmeyen sorunların ortaya çıkmasına neden olmuyor. Karadeniz Bergama granit ustaları olarak sunduğumuz kaliteli hizmetlerle birlikte bu ürünlerin kullanımını daha iyi hale getiriyoruz.

Karadeniz Bazalt küp taş
Karadeniz Bergama Granit küp taşlar ile ilgili sınırsız hizmetlerimiz yer almaktadır. Gerek ustalarımız tarafından daha önceden hazırlanmış olan eşsiz benzersiz Bergama Granit küp taşlarını sipariş edebilir gerekse kendi ihtiyaçlarınızı, beklentilerinizi karşılayacak ölçütte yeni ürün siparişlerinde bulunabilirsiniz. Müşterilerimiz tarafından sunulan her türlü talebi önemsemekte ve göz ardı etmeden tüm taleplere geri dönüş yapmaktayız.
Karadeniz Granit bazalt küp taş ile ilgili tüm konularda şirketimizi arayarak kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her durumda ön planda tutan bir şirket olarak çalışma süreci içerisinde iletişim kurmaya çok önem veriyoruz. İletişim alternatifleri iş saatleri boyunca aktif tutulmaktadır. Granit küp taş, bazalt küp taş ile ilgili tüm konularda firmamıza ulaşın.
Uzun yıllardır içerisinde bulunduğumuz granit küp taş, bazalt küp taş sektöründe üretimlerimiz ve ürünlerin uygulamasına ilişkin hizmetlerimiz güncel olarak devam etmektedir. Yaşadığınız ortam için en uygun doğal taş hizmetini sizlere sunuyoruz.

 

Granit, Bazalt, küp taş Resim Galerisi

Granit ve Bazalt küp taş

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama 5,00)

Karadeniz granit Aş firması Türkiye ve yurtdışı  granit küp taş ve bazalt küp taş üretimi‘ni ve uygulama döşeme faaliyetini veren kurumsal firmalara arasında yer almaktadır. firmamız yoğunluğu doğal granit küp taş ve bazalt küp taş üretimini İzmir Bergama, Giresun Doğankent, Diyarbakır bazalt Ergani, Erzurum merkez, Ankara Beypazarı gibi il ve ilçelerde granit küp taş ve bazalt küp taş üretimini ve uygulama döşeme faaliyetini vermekteyiz.

Granit küp taş Detayı;

Genel olarak Dış mekanların en çok kullanılan yer kaplama malzemesi granit küp taş , alışılmış Arnavut kaldırımı biçimiyle dış zeminlerin vazgeçilmez küp taş döşeme  olarak kendini kanıtlamıştır. Bir çok toplu konut alanında ve villa otopark ve parklar da rahatlıkla kullanılan ve her türlü mimariye uyum gösteren granit küp taş sağlamlığının yanı sıra dekoratif görünümüyle de ihtiyacınıza en iyi ve en ucuz şekilde cevap verebilmektedir. Granit küp taş üretimi Türkiye illerinden İzmir Bergama ve Giresun Doğankent te üretimi olmaktadır.

Bazalt küp taş Özellikleri:

Bazalt küp taş ebatları arasında en çok tüketilen küp taşı ismine sahip olmaktadır. Diyarbakır Ergani, Erzurum merkez, Ankara Beypazarı olarak ta bilinen bazalt küp taş sert zemin projelerinde yer döşemesi ve duvar uygulama taşı olarak kullanılmaktadır. Bazalt küp taş el ile kırılarak üretilmektedir. Bazalt küp taş siyah renkli ve oldukça sert bir yapıya sahiptir. Ülkemizde bir çok il ve ilçelerinde değişik ebatlarda hizmet vermekteyiz 8×10 – 6×8 – 4×6 gibi vb ebatlarda mahalle sokak park ve kaldırım gibi vb alanlarda kum üzerine dizilerek döşemesi yapılmaktadır. Bazalt Küp Taşı rengi ve dokusu gereği Granit Andezit gibi vb tüm doğal küp taşlar ile oldukça uyumlu oldukarı için granit küp taşı , andezit küp taşı , diyabaz küp taşı ,mermer küp taşı ve traverten küp taşları ile yer döşeme ve duvar uygulama projelerinde birlikte de kullanılmaktadır.

 

Granit ve bazalt ürünlerimiz.

Granit küp taş, bazalt küp taş, granit yağmur oluğu, granit plaka,bazalt bordür taşı

Granit, bazalt küp taş ürünleri

 

Bazalt Nedir?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama 5,00)

Bazalt başta inşaat ve yapı sektörü olmak üzere birçok sektörde kullanılan bir doğal ve volkanik taştır. Dekoratif taş özelliğine sahip olmakla birlikte birçok farklı tipi ile birçok alanda da kullanılmaktadır. Oldukça dayanıklı ve su geçirmeyen özelliği sahip bu volkanik maddeyi bir gözden geçirelim istedik.
Koyu renkte bir tür yanardağ kayasıdır. Arktika bölgeleri, Hindistan, lodos,Amerika’da Parana, yıldız Amerika’da Columbia nehri civarında bol miktarda bulunur. Memleketimizde de Boyabat, Siverek, Tokat, Ünye’de rastlanır. Sert ve zorlu yalnız taş olduğu için yol taşı,köprümalzemesi, kaldırım taşı olarak kullanılır. Bazaltlar, volkanik kayaların genişlik bol bulunanlarıdır. Dördüncü jeolojik devirlerde meydana gelmiş volkanik hareketlerin olduğu bölgelerde fazla bulunurlar.

bazalt küp taş

bazalt küp taş basalt paving

Günümüz volkanlarının birçoğu bazaltik maddeler püskürtmektedir. Bazaltlar başlıca kalsiyum-sodyum feldspattan müteşekkil olup augite denilen tek silikat sınıfını da ihtiva etmektedir. İkincil olarak manyetit Fe 3 O 4 okunuşu ilmenitFeO. TiO 2 gibi demir cevherleri de bulunmaktadır. Birçok bazalt türü mevcuttur. Çoğu olivin MgFe 2 SiO 4 içerir ki bunlar olivin bazaltları olarak bilinir.
Daha nadir olarak kuvars, kahverengi mika vs. mineraller ihtiva eden bazaltlar da vardır. Yapı bakımından ayrıntılı kristallerden kaba kristal kütlelere kadar tiplerde bulunurlar. Genel olarak koyu siyah ilgiçekici ufak kristalli camsı kütlelerdir. Yalnız olivin minerali mikroskopsuz gözleayrıt edilebilir. Bazalt lavları volkanlardan çıkarken içerlerindeki gazlar da uçar ve taşın içinde boşluklar meydana gelir. Bunlara boşluklu bazalt yahut dişi bazalt denir. Bu boşluklar sonra çeşitli mineraller kalsit, kalseduvanyahutzeolit ile dolar. Bunlara dazeolitli bazalt aşağılık verilir.
Bazaltlar yeryüzünde çok rastlanan taşlardan biridir. Mesela Hindistan’da Dekkanbölgesinde 2000 m kalınlıktaki bazalt platosu Hindistan’ın üçte birini kaplamaktadır. Türkiye’de Diyarbakır bazalt, Urfa ovasında Karacalı Dağ volkanından çıkan bazalt lavları yarıçapı 130-140 km olan daire şeklinde yayılmıştır. Keza, batı ve orantı Anadolu’da yatay şekilli siyah renkli bazalt tabakaları uzaklardan dikkati çeker.
Bazalt, yoğun ve sert olduğundan, basınca karşı mukavemeti en çok olan taştır. Granitten daha serttir. Bundan ötürü her yerde inşaat taşı, parke, balast, mıcır yapımı için faydalı olup, Türkiye’de birçok vilayetlerde yol işlerinde kullanılan yegâne taştır. Urfa, Antep, Diyarbakır civarında ve Trakya’da Çorlu dolaylarında bazaltlardan mıcır yapımında istifade edilir. Hareketsiz okunuşu gevrek olan bazalt tüfleri fazla poyraz sünger gibi gözenekli olur. Bu özelliklerinden ötürü da yeğni yapı malzemesi okunuşu 1300 IOC’de eritilenler de asitlere oturmuş gereç yapımında kullanılır.
Sözlükte “bazalt” neden demek?
1. koyu renkli, sert bir tür yanardağ kültesi.
Bazalt kelimesinin İngilizcesi
[basalthet ] n. basalt, darkigneousrock, volcanicrock
adj. basaltic, pertainingtobasalt, likebasalt
n. basalt
Köken: Fransızca

Bazalt bürdür taşı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama 5,00)

Bazalt Bordür Taşı Mimarlık ve inşaat sektörü ülkemizin göz bebeğidir. Hiç bitmeyen ve hep artan talepleri ile gün geçtikçe bu sektörlerin ekonomimizde ki yeri önemini korumaktadır. İnşaat denilince insanın aklına birçok konu gelebilir. Fakat bizim aklımıza gelen doğal taşlar ve doğal taşlar ile elde edilen dekoratif ve estetik görüntüler. Dünya da ve ülkemiz de çeşitli doğal taşlar inşaat ve yapı sektöründe kullanılıyor ve görüntüleriyle de oldukça ilgi çekiyorlar. Bazalt taşı da bu taşlardan biridir. Güvenle evinizde, iş yerinizde, sokakta kısacası istediğiniz her yerde kulanabilirsiniz. Üstelik ülkemizde üretimi ve ihracatı da gerçekleştirilmektedir.
Gabro familyasında yer alan en bazik ve en önemli olan taştır. Bazalt taşının rengi siyahtır. Homojen bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda yoğundur ve oldukça ağırdır. Dokusu mikrolitili olmak ile birlikte bazen camsı bir yapıda da olabilir. Bileşimi incelendiği zaman içerisinde şekilsiz maddeler yer almaktadır. Bunun yanı sıra manyetit gibi maddeler de yer almaktadır. İçerisinde yer alan manyetit miktarına göre bazaltın renginin siyahlaştığı görülmektedir. Manyetiti fazla olan bazaltlarda manyetizma özelliği ortaya çıkmaktadır.
Bazaltlar akıntı halinde bulundukları gibi dayk halinde de bulunabilirler. Bazaltların lavları da çok fazla akışkandır. Bu taşların en karakteristik özellikleri arasında altıgen prizmalar halinde bulunmaları ve büyük kolonlar halinde bulunmalıdır. Düzgün bir görünüme sahiptirler. Plazmalar magmanın soğuma ve ısınma durumlarına göre büzüşerek oluşmaktadırlar. Bazalt ülkemizde birçok farklı alanda kullanılmaya devam edilmektedir. Yapı malzemesi olarak ve demir yollarında son derece dikkat çekerek kullanılmaktadır. Çünkü diğer volkanik taşlara göre oldukça yüksek bir dirence sahiptir.

bordür bazalt
Bazalt Bordür Taşları, kaldırım ve refüjleri yolan ayırmak ve yol yüzeyine gelen yağmur sularını sisteme yönlendirmek gibi amaçlarla, kaldırım ve refüj kenarlarına dizilen çeşitli boy ve kesitlerde bazalttan elde edilen yapı elemanlarıdırlar.
Bazalt; İnce taneli, yoğun, sert ve siyah renkli magmatik bir kayaçtır. Gabro grubunun volkanik türüdür. Homojen yapısı nedeniyle düzgün kırılma yüzeyleri vermesi için yapıtaşları konusunda özellikle yaya yollarının döşenmesinde kullanılmaya başlanmıştır. Bu tür uygulama için kullanılan bazalt taş türleri bazalt plak, bazalt bordür, bazalt oluk taşıdır ve üretimi açısından aranan bir kayaçtır.
Bazalt taşı, günümüz dünyasında yapılarımız için vazgeçilmez doğal taşlar arasındadır. Bazalt doğal taşlar sağlıklı ve uzun ömürlüdürler. Uygulanmış oldukları tüm projelerde ortama yarattıkları estetik ve şıklıkla göz doldurmuşlardır. Bazalt taşlar ile istediğiniz mekânları doğal bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bazalt taşları en başta Ankara olmak üzere Kayseri, Gaziantep, Kars, Diyarbakır bazalt, Aliağa/İzmir gibi birçok il ve ilçemizde üretilmekte.
Bazalt taşları renginin siyah olması nedeniyle birçok projenin gözde taşlarındandır. Bazalt taşı sağlık açısından da oldukça önemlidir. Asla koku yapmadığı gibi, doğallığını da hiçbir zaman kaybetmeme özelliği bulunmaktadır ve güvenle kullanabilirsiniz. Tüm dünya da tercih edilen taş Türkiye’nin belirli illerinde yoğun şekilde çıkarılmaktadır. Yurt dışı projelerinde kullanılmaz için İzmir Alsancak Limanı veya Mersin vb illerimizdeki limanlara sevk edilir oradan da yurt dışına gönderilmek üzere gemilerle ihraç edilirler. Gemilerle ihraç edildiği gibi tırlar ile karayolundan da ihraç edilebilmektedir.

 

 

Bazalt küp taş üretimi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama 5,00)

Bazalt Küp Taş Mimarlık ve inşaat sektörü ülkemizin göz bebeğidir. Hiç bitmeyen ve hep artan talepleri ile gün geçtikçe bu sektörlerin ekonomimizde ki yeri önemini korumaktadır. İnşaat denilince insanın aklına birçok konu gelebilir. Fakat bizim aklımıza gelen Bazalt doğal taşlar ve doğal küp taşlar ile elde edilen dekoratif ve estetik görüntüler. Dünya da ve ülkemiz de çeşitli doğal taşlar inşaat ve yapı sektöründe kullanılıyor ve görüntüleriyle de oldukça ilgi çekiyorlar. Bazalt küp taşı da bu taşlardan biridir. Güvenle evinizde, iş yerinizde, sokakta kısacası istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Üstelik ülkemizde üretimi ve ihracatı da gerçekleştirilmektedir.

bazalt küp taş

bazalt küp taş basalt paving

Volkanik kökenli olan bazalt kayaçları renk, doku ve sertlik açısından uygun olan türlerinden küp taşı, parke taşı, döşeme taşı, kaplama taşı, bordür taşı, adım taşı ve harpuşta taşı yapılarda değişik amaçlı olarak, mimari tasarım ve tarihi yapılarda da kullanılmaktadır. Suda dağılmazlar ve su emmeyen özelliğe sahiptiler. Ayrıca kırıldıklarında veya disk kesiciler ile kesildiklerinde düzgün yüzey elde edilen taşlardır. İç Anadolu Bölgesi (Kayseri, Gaziantep, Ankara) bazalt üretiminin son yıllarda yükseldiği yerlerimizdendir.
Dünya üzerindeki teknolojik ve bilimsel gelişmelere paralel olarak insanoğlunun hayatı ve yaşam anlayışı değişmiştir, değişmeye de devam etmektedir. Bu tür gelişmeler insanın çevre bilinci ile birlikte, daha sakin ve doğal ortamlarda yaşama arzusunu da beraberinde getirmiş ve özlemlerine gem vurmuştur.
Bazalt; İnce taneli, yoğun, sert ve siyah renkli magmatik bir kayaçtır.Gabro grubunun volkanik türüdür. Homojen yapısı nedeniyle düzgün kırılma yüzeyleri vermesi için yapıtaşları konusunda özellikle yaya yollarının döşenmesinde kullanılmaya başlanmıştır. Bu tür uygulama için kullanılan bazalt taş türleri bazalt plak, bazalt bordür, bazalt oluk taşıdır ve üretimi açısından aranan bir kayaçtır. Önemli özelliklerinden biri de arazi de altıgen prizmalar şeklinde ve sütunlar halinde meydana gelmiş olması.
Bazalt küp taşı, günümüz dünyasında yapılarımız için vazgeçilmez doğal taşlar arasındadır. Bazalt doğal taşlar sağlıklı ve uzun ömürlüdürler. Uygulanmış oldukları tüm projelerde ortama yarattıkları estetik ve şıklıkla göz doldurmuşlardır. Bazalt küp taşlar ile istediğiniz mekânları doğal bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bazalt taşları en başta Ankara olmak üzere Kayseri, Gaziantep, Kars, Diyarbakır bazalt, Aliağa/İzmir gibi birçok il ve ilçemizde üretilmekte.
Bazalt küp taşları renginin siyah olması nedeniyle birçok projenin gözde taşlarındandır. Bazalt taşı sağlık açısından da oldukça önemlidir. Asla koku yapmadığı gibi, doğallığını da hiçbir zaman kaybetmeme özelliği bulunmaktadır ve güvenle kullanabilirsiniz. Tüm dünya da tercih edilen taş Türkiye’nin belirli illerinde yoğun şekilde çıkarılmaktadır. Yurt dışı projelerinde kullanılmaz için İzmir Alsancak Limanı veya Mersin vb illerimizdeki limanlara sevk edilir oradan da yurt dışına gönderilmek üzere gemilerle ihraç edilirler. Gemilerle ihraç edildiği gibi tırlar ile karayolundan da ihraç edilebilmektedir.