2016 Erga Granit küp taş başarısı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama 5,00)

Erga Granit küp taş Merhaba değerli müşteriler ve sitemizi ziyaret eden herkese selamlar ben hayrettin KARADENİZ başlıkta belirtiğim gibi 2016 yılındaki granit küp taş sektöründeki başarımızı siz değerli misafirlerimizle paylaşmak istiyoruz.

erga granit Madencilik firmamız bilindiği gibi bazalt küp taş başarısı ve granit küptaş başarısı gün , gün gittikçe gerek üretim olsun gerek döşeme ve uygulama olsun dahada zenginleşmeye başlanmış bulunmaktayız.

Nasılmı zenginleştik bazalt küp taş üretimimizi büyük ve tanınmış bazalt küp taş üreticilerini çok gerilerde bıraktık.

Granit ve bazalt küp taş döşeme ve uygulama usta kadromuzu profesyonel bir şekilde kat ve kat artırdık.

2016 yılında sezon başından bu yana tüm Türkiyede bazalt ve granit küp taş üretim ve uygulama faaliyetini vererek tam tamına 80,000 m2 ( seksen bin metrekare )

granit, bazalt, küp taş üretimini ve uygulama faaliyetini verdik.

ve halende bizi seçmekten çekinmeyen müşterilerimize sezon bitimine kadar döşeme ve uygulama faaliyeti devamlı bir şekilde sürdürmekteyiz.

2016 Erga Granit küp taş başarısı- referanslar

Giresun dereli izka beton santralına yapmış olduğumuz granit küp taş uygulama ve döşeme faaliyetini vererek tam tamına 8.000 metrekare granit küp taş döşeme işlerini bitirmiş durumundayız.

Ordu göl köyde

Milli parklar müdürlüğüne yapmış olduğumuz granit küp taş üretimini ve uygulama faaliyeti vererek tam tamına 9,000 metrekarelik yollara granit küp taşını döşemesini yapıp halende projeleri devam etmektedir.

ordu fatsa

Yeni yapılan villaların yürüme yollarına ve otoparklarına erga granit küp taş ve bazalt küp taş desenli uygulama faaliyetimizi sürdürmekteyiz. şu ana kadar 2,500 metrekare döşeme işlemi bitirmiş durumundayız.

Tunceli ünuversitesin’de

Gündoğan inşaata yapmış olduğumuz erga granit küp taş , granit plaka, granit bordür taşı, ve kayseri andezit taşı ugulama faaliyetini vererek tam tamına

12,000 m2 döşeme işlemi bitmiştir.

burdan tunceli ünüversitesi mutaahiti baran gündoğduya teşekür ederiz bizi seçtikleri için.

Şırnakta – silopi,cizre,uluderede

Bazalt küp taş faaliyetini veren firmamız cizre ve silopi olmak üzere

12,000 metrekare erga bazalt küp taş döşeme işlemimiz halen devam etmektedir.

cizre sur mahallesi ve divan otel işlerimizi buyuk bir titizlikle takip etmekteyiz.

Denizli çardak

trafik denetleme istasyonunda başlatmış olduğumuz granit küp taş ve beton bordür uygulama faaliyetimizi.

Husamettin inanç beye ve inanç grup firmasına teşekkür ederiz.

Çardak emniyet trafik denetleme istasyonunda tam tamına 2010 metrekare.

Erga granit küp taş döşeme işlerini teslimatını yaparak sıkıntısız bir şekilde teslimatını yapmış bulunmaktayız.

Aydın germencik

Belediyesindeki merkez camide başlatmış olduğumuz granit plaka, granit bordür, granit küp taş ve bazalt küp taş işlerini ay yıldız inşaata sorunsuz bir şekilde teslimatlarını yapmış bulunmaktayız.

aydın germencik merkez camide bitirmiş olduğumuz proje 5,000 metrekare ve metretül olak bitirmiş durumundayız.

Uşak toki

Bazalt küp taş ve granit küp taş işlerini üstlenerek tam tamına

15,000 m2 granit ve bazalt küp taş uygulama faaliyetimiz halende devam etmektedir.

uşak bazalt küp taş döşeme işlerini yürüten usta ve yardımcılarımız buyuk bir çaba içinde teslimatlarını yapmaya devam etmektedir.

Daha çok projeyi kapsayan firmamız işlerimizin bitiminde sayfamıza biten işler olarak tekrardan eklenecektir.

erga granit madencilik, granit küp taş

Denizli granit küp taş firması

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama 5,00)

Merhaba Karadeniz granit aş firması ziyaretçileri ve değerli müşterileri buradan tüm de Denizli granit küp taş ziyaretçi firma sahipleri ve misafirleri. sizlerle bugün Denizli çardak ilçe emniyet amirliğinden yazımı paylaşmak istiyorum firmamız 2016 04.27 tarihinde Denizli İnanç group firması adı altında anlaşarak Denizli çardak ilçesinde yapmış oldukları emniyet amirliğinin tretuar, granit küp taş ve bazalt küp taş işlerinde firmamızı seçmişleridir. buradan inanç group firması yetkililerine ve çalışanlarına sonsuz teşekkürler ederiz.

Denizli Granit küp taş firması

Karadeniz Granitaş firması olarak Türkiyede başlamış olduğumuz Denizli çardak emniyet amirliği binasında Denizli granit küp taş ve bazalt küp taş anahtar teslim uygulama ve döşeme işlerini üstlenen Denizli granit küp taş firması olarak Denizli ilinde bir referans olarak kayıtlarımıza almaktayız. Denizli ve çevre ilçelerini hizmet veren tek firma olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

denizli çardak granit küp taş resimleri

Denizli granit küp taş fiyatları

Denizli granit küp taş firması olarak ihaleye girecek ve özel olarak yaptırmak istediğiniz granit küp taş ve bazalt küp taş projelerinizde en uygun granit küp taş metrekare fiyatlarını veren Karadeniz granit aş firmamız tüm granit küp taş projelerinizde siz Denizli firmaları için Denizli granit küp taş fiyatlarını firmamız ile iletişim kura bilir ve en uygun çözümler için size sadece bir telefon kadar yakın olduğumuzu bildirmek isteriz. Denizli granit küp taş ihalesi ve  özel işleriniz için sadece iletişim sayfamızdan firmamıza ulaşa bilirisiniz.

Denizli Çardak Emniyet Amirliği