Granit küp Taşlar İle Kaliteli Görseller

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama 5,00)

Granit küp Taşlar İle Kaliteli Görseller Elde Edinin Granit küp taşı konusunda geçmişten gelen tecrübesi ile hizmet veren Er-Ga Granit Madencilik firması alanında uzman kadrosu ile profesyonel hizmet sunmaktadır. Tüm ürünlerinde garanti ve kaliteyi ilk sırada tutarak müşteri memnuniyet ilkesine bağlı kalarak çalışmalarını yürütmektedir. Firma misyonu ve vizyonunda sektör için gerekli olan granit küp taşlarının işlenerek hazır hale getirilmesi ve sokaklarda, gerekli olan her yerde kaliteli görseller elde edilmesini sağlamaktadır. Granit küp taşlar özel işlemlerden geçirilerek küp haline getirilir. Renk seçeneği de sunularak kendi tarzınıza uygun olanı seçmeniz sağlanmaktadır.

Doğal granit küp taşları

Granit küp taşları, doğal taşlar grubuna girmektedir. Yer altından geçen sıcak suların yani termal olarak adlandırılan suların ısıtmasından dolayı oluşan bu taşlar dayanıklı yapıları ile dikkat çekmektedir. Bulunduğunuz yeri küp granit taşlar ile düzenleyebilir ve kaliteli bir görsel elde edebilirsiniz. Er-Ga Granit Madencilik firması bünyesinde bulundurduğu alanında uzman kadrosu ile sektörün ihtiyacı olan granit taşını karşılamaktadır. Sektör içerisinde başarı grafiği her geçen gün artmakta ve en çok tercih edilen isimler arasında yer almaktadır.

Granit küp taş renkleri

Granit küp taşı ile bahçenizi, sokağınızı, apartman girişlerinize estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Fiyat açısından da ekonomik olan bu taşlar dayanıklılığı ile yağmur ve çökmelere karşı da oldukça etlidir. Yapısında bulunan elementler sayesinde uzun süreli kullanıma uygundur. Ayrıca farklı ve kaliteli görsel arayanlar için de özel çalışmalar yapılmaktadır. Granit küp taşı ile farklı yer şekilleri yapılabilmektedir. Bu sayede bulunduğunuz yer daha şık b ir görünüm kazanabilmektedir. Ayrıca bu taş yıpranmalara karşı da oldukça dayanıklıdır. Pembe, gri ve turuncu renklerden oluşan bu küp taşlar ile bulunduğunuz ortamın rengini değiştirebilir ve daha şık görünümler elde edebilirsiniz.

2016da bitirmiş olduğumuz projeler;


ETİKET: granit, granit taş, granit küp taşı,

Granit Küp Taş Modeli Oldukça Şık Duruyor

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama 5,00)

Son yıllarda granit küp taş kullanımı oldukça genişledi ve birçok alanda granit taşlar kullanılmaktadır. Firmamız sizlere granit taş çeşitliliğinde oldukça farklı modelleri sunarak zevkinize uygun taşları seçme imkânı sunmaktadır. Özel imalat ile üretilen granit taşlarını uzun yıllar sorun yaşamadan kullanmak mümkün olması nedeni ile birçok kişi evlerinin önüne, bahçelerine ya da iş yerlerine granit taş uygulaması yaptırmaktadırlar. Sizde granit taş ile seçeceğiniz görseli istediğiniz şekilde uygulayabilirsiniz. devamını okuyun »

Karadeniz GranitAŞ

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama 5,00)

Karadeniz granitAŞ firmamız granit küp taş , bazalt küp taş üretimi ve uygulama faaliyetini vermektedir.

Kaynak: Karadeniz GranitAŞ firmamızın kuruluşu diyarbakır erganide faaliyet alanı bazalt küp taş üretimi ve döşeme kaplama işçiliği ve giresunda granit küp taş üretimini yapan ve faaliyet alanı andezit küp taş döşeme ve uygulama işlerini yapan kurumsal firmalar arasında yer almaktadır.

Karadeniz granit aş firmamız Kurulduğu günden beri üretim kalitesi konusunda çizgisini koruyan ender granit ocaklarından biri olan Karadeniz Granit A.Ş. granit plaka taşı , granit küp taş , granit oluk ve granit bordür ayrıca kesme küp taş imalatı’da yapmaktadır.

Bir çok büyük projenin tedarikçisi olan şirketimiz aynı zamanda yurt dışına yaptığı doğal taş ihracatı ile granit madencilik sektörünün gurur timsali olmayı başarmıştır. 2001 yılı ekonomik krizinde kapanan bir çok granit ocağına zıt olarak, üretim kapasitesini iki katına çıkartan Karadeniz Granit, şu anda kalın perdahlı granit i ülke sınırları içerisinde belediyelere ve özel projelere sunmaktadır.

2001 yılından beri yurt içi ve yurt dışına granit küp taş, bazalt küp taş satışı yapan şirketimiz gelişen teknoloji ve yeni dünya düzeni içerisinde ticari itibarını her geçen gün artırmış,  çalışmalarını 2008 yılında tamamlayarak yeni makine parkurunu oluşturmuş ve kurumsal yapısını tamamlamıştır. Granit Maden ocağımız bünyesinde 1 i yüksek olmak üzere 2 adet maden mühendisi, 1 inşaat mühendisi ve uygulamalar konusunda ilgili 1 peyzaj mimarı ve 50 Granit küp taş döşeme ustamızla hizmet vermekteyiz.

 

Granit küp taş

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama 5,00)

Granit küp taşKaradeniz granitaş firmamız faaliyet alanı Türkiye ve yurt dışında granit küp taş , bazalt küp taş üretimini ve uygulama faaliyetini vermektedir .

Granit küp taş sert ve kullanışlı bir yapıya sahip 10 yılda bir milim aşınmaktadır.

Kulanım alanları :

granit küp taş parklarda , yollarda , villa , yürüme yaya yollarında , sık olark kullanılmaktadır.

Granit küp taş ebatları ve kullanım alanları:

granit küp taş ebatları isteğe göre kesilmektedir ve genel olarak yoğun 3 ebatta ayrılmaktadır.

4x6x6 genelde bahçelerde ve yürüme yollarında kullanılmaktadır.

6x8x8 ebatları villa ve parklarda kullanılmaktadır.

8x10x10 ebatları yoğun olarak çok tonaçlı araçların geçe bileceği ebatlarındandır.

Sarfiyatı:

4 x6 dan 8 m2 yer kaplamaktadır.

6×8 den 7 m2 yer yapmaktadır.

8×10 dan 5 il 5.5 yer kaplamaktadır.