Gaziantep Bazalt Taşı

Merhabalar değerli site ziyaretçilerimiz uzun zamandır granit ve bazalt taşı paylaşımından uzak durmuştuk bugün sizlere Gaziantep bazalt taşı üretimini ve uygula, döşeme işlerini yapan firmamız hakkında kapsamlı bilgiler paylaşacağız. bildiğiniz üzere Gaziantep bazalt taşları ile zengin bil illerimizden bilinmektedir. Bazalt Erga Granit madencilik firmamız Gaziantep te bazalt küp taş üretimini ve uygulama döşeme işlerinde kendini her zaman öncü ve kalitede öncü olan firmamız. Gaziantep bazalt taşı üretimimiz ve döşeme işlerimiz devam etmektedir.

gaziantep bazalt

2016 Gaziantep bazalt ve granit küp taş döşeme ve uygulama faaliyetini yeni yapılan diş hastenesinin işlerinde üstlenmiş uldugumuz projeyi sıkıntısız bir şekilde iş veren firmamıza teslimatını yapmıştık. kısaca özetlersek iş veren firmamız bilgileri aşığıdaki gibidir.

 

İş veren firma; Ok-Sa inşaat tauhud Ltd Şti 
işi üstelenen firma; Erga Granit Madencilik AŞ Ltd Şti 

İşin konusu; Gaziantep yeni devlet diş hastanesi tretuar bahçe düzenleme işleri. Yapılacak olan çevre düzenleme işleri granit küp taş , Bazalt küp taş , andezit bordür , andezit plaka yapım işi.

İşin başlama tarihi; 12.12.2015
İşin teslim süresi; 01.01.2016

İşin miktarı; granit küp taş 8x10x10 1400 metrekare, Gaziantep Bazalt küp taş 8x10x10 400 metrekare, andezit bordür 400 metre ve andezit plaka 800 metrekare döşeme işleri.

Benzer Gönderiler

0 Yorum

  1. Gaziantep ve çevre ilçelerinde bazalt küp taş ihtiyacınızda sizlere bir telefon kadar yakınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir