Karadeniz granit aş firması Giresun granit küp taş ve granit bordür fiyatları ürünlerini üretmektedir isteğe göre farklı ebatlarda granit bordür üretimini yapan firmamız geniş yelpazeye sahip granit bordür ebatları isteğe göre farklı ebatlarda üretimi mevcut olup Türkiye ve yurt dışına ithalat ve ihracatını yapmaktadır. Karadeniz bölgesinde granit küp taş , bazalt küp taş ve granit bordür üretimi olan kurumsal firmalar arasında yerini korumaktadır.

Granit bordür fiyatları

Granit bordür fiyatları kimine göre farklı ve istek üzerine ebatları verilip ve ona göre granit bordür fiyatlarını vermekteyiz. Granit bordür fiyatlarını veren Karadeniz granit aş adı altında verilmektedir ve başka bir firmaya bağlılığı yoktur kendi kurduğu granit küp taş , bazalt küp taş ve granit bordür üretimini yapan firmamızın fiyatlarıdır. doğal granit bordür fiyatlarını siz değerli web sitemizi ziyaret eden müşterilerimize sunmaktayız. doğal granit bordür fiyatları ve ebatlarına göre sizlerle paylaşıyoruz. granit bordür ebatları ve granit bordür fiyatlarını siz değerli site ziyaretçilerimizle aşağıda sunmaktayız.

Granit bordür fiyatları ve sarfiyatları

Karadeniz doğal granit bordür sarfiyatı öncelikle düz alanlarda topraklı alanlarda veya beton yada asfalt üzerine yapılacak işlemlerden bir tanesini ele alalım örneğin bir asfalt ta yapılan bir imalatla toprak üzerine yapılan imalat arasında çok fark etmektedir farkı ise daha çok kum ve çimento yemesine sebep olur ama asfalt veya beton üzerinde döşeme işlemi daha da çok rahat ve az bir maliyetle döşeme faaliyetini sürdüre bilirisiniz. Granit bordür fiyatları ve ebatları 30x15x50 ebatlarındaki granit bordür taşımızın fiyatı metre tül olarak verilmektedir yani iki granit bordür fiyatını ele alalım 30x15x50 M3 Olan taşımızın fiyatı sadece KDV hariç 26 TL ocak teslim fiyatlarımız.

Granit bordür ürünlerimiz doğal ve sulu kesim olarak iki ayrı guruba girmektedir birincisi este kesimi yani sulu kesim granit bordür taşımız mevcuttur. diğer bir granit bordür taşımız doğal granit bordür taşımız Giresun ve Bergama da üretimi yapılmaktadır. Giresun vizyon ve Bergama gri iki ayrı gurupta satışlarımız siz değerli müşterilerime sunmaktayız.

 

granit bordür fiyatları ve resimleri

Benzer Gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir