Karadeniz granit Aş firması Türkiye ve yurtdışı  granit küp taş ve bazalt küp taş üretimi‘ni ve uygulama döşeme faaliyetini veren kurumsal firmalara arasında yer almaktadır. firmamız yoğunluğu doğal granit küp taş ve bazalt küp taş üretimini İzmir Bergama, Giresun Doğankent, Diyarbakır bazalt Ergani, Erzurum merkez, Ankara Beypazarı gibi il ve ilçelerde granit küp taş ve bazalt küp taş üretimini ve uygulama döşeme faaliyetini vermekteyiz.

Granit küp taş Detayı;

Genel olarak Dış mekanların en çok kullanılan yer kaplama malzemesi granit küp taş , alışılmış Arnavut kaldırımı biçimiyle dış zeminlerin vazgeçilmez küp taş döşeme  olarak kendini kanıtlamıştır. Bir çok toplu konut alanında ve villa otopark ve parklar da rahatlıkla kullanılan ve her türlü mimariye uyum gösteren granit küp taş sağlamlığının yanı sıra dekoratif görünümüyle de ihtiyacınıza en iyi ve en ucuz şekilde cevap verebilmektedir. Granit küp taş üretimi Türkiye illerinden İzmir Bergama ve Giresun Doğankent te üretimi olmaktadır.

Bazalt küp taş Özellikleri:

Bazalt küp taş ebatları arasında en çok tüketilen küp taşı ismine sahip olmaktadır. Diyarbakır Ergani, Erzurum merkez, Ankara Beypazarı olarak ta bilinen bazalt küp taş sert zemin projelerinde yer döşemesi ve duvar uygulama taşı olarak kullanılmaktadır. Bazalt küp taş el ile kırılarak üretilmektedir. Bazalt küp taş siyah renkli ve oldukça sert bir yapıya sahiptir. Ülkemizde bir çok il ve ilçelerinde değişik ebatlarda hizmet vermekteyiz 8×10 – 6×8 – 4×6 gibi vb ebatlarda mahalle sokak park ve kaldırım gibi vb alanlarda kum üzerine dizilerek döşemesi yapılmaktadır. Bazalt Küp Taşı rengi ve dokusu gereği Granit Andezit gibi vb tüm doğal küp taşlar ile oldukça uyumlu oldukarı için granit küp taşı , andezit küp taşı , diyabaz küp taşı ,mermer küp taşı ve traverten küp taşları ile yer döşeme ve duvar uygulama projelerinde birlikte de kullanılmaktadır.

 

Granit ve bazalt ürünlerimiz.

Granit küp taş, bazalt küp taş, granit yağmur oluğu, granit plaka,bazalt bordür taşı

Granit, bazalt küp taş ürünleri

 

Benzer Gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir