Karadeniz granitaş firmamız Giresun doğakente granit küp taş üretimini yapan ve Karadeniz’de rakip tanımayan tek firma. Günlük 250 ton granit küp taş üretimini yapan ve Karadeniz’in tek granit küp taş üretim tesisi olan ve 40 çalışan granit küp taş kırma ustası bulunmaktadır.

Granit küp taş kırma makinası;

küp taş kırma makinası şirketimizde 12 adet küp taş kırma makinası bulunmaktadır. Küp taş kırma makinası bir usta günlük 7 ton ve 9 ton arası granit küp taş üretimini yapmaktadır.

Küp taş kıma işlemine başlamadan?

küp taş kırma işlemine başlamadan önce granit bloklar halinde getirilip 30x20x50 bordür ebatlarına getirilerek daha sonra yardımcı elemanlar  tarafından küp taş kırma ustalarına getirilir ve ustalar deyişik ebatlarda granit küp taş üretimi işlemine başlar.

Küptaş kırma makinası kaçton kırar?

küp taş kırma makinası ustaya bağlı olarak 5 ton ve 9 ton arası kırmaktadır Karadeniz granit şirketiniz günlük 250 ton granit küp taş üretimini yapmaktadır. Küp taş üretiminde deyişik ebatlarda kırılmaltadır ölçülerini aşağı kısımda bula bilirsiniz.

Granit küp taş kırma ölçüleri;

Granit küp taş ebatları isteğe göre ve proje işleriniz için özel kesimler yapılmaktadır genelde  8x10x10 ebatlarını ağırlıklı olarak yollarda ve otoparklarda kullanılmaktadır ve yürüme yıllarında 4x6x6 ebatlarını tercih etmektedirler.

 

 

Benzer Gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir