Karadeniz granit aş firması Türkiye de granit küp taş ve bazalt küp taş üretimini yapan ve granit küp taş , bazalt küp taş üretimini hedef alan ve faaliyet alanı olarak benimsemiştir. Giresun granit küp taş üretimini 2009 yılında faaliyete açmıştır kapılarını. bazalt küp taş üretimini hem Diyarbakır bazalt , Erzurum bazalt küp taşı üretimini 2009 yılında faaliyete açmıştır. Karadeniz granit aş firması Erzurum da bazalt Ocağı işletmekte olup yurt içi ve yurt dışı ihracat ve ithalat olarak devam etmektedir. granit küp taş üretimini Karadeniz bölgesinde yapan firmamız gerek yurt içi gerek yurt dışı granit küp taş iç piyasa ve yurt dışı sunmaktadır. Karadeniz granit aş firması bazalt küp taş ve granit küp taş üretimi halen devam etmektedir.

Bazalt küp taş üretimi

bazalt küp taş üretimini yapan Karadeniz granit firması gerek yurt içi gerek yurt dışı ithalat ve ihracat etme yolunda sayısız projelerde bazalt küp taş hizmeti vermiştir. bazalt küp taş üretiminde isteğe göre ve projeleriniz için bizimle irtibata geçe bilirsiniz.

Granit küp taş üretimi

Granit küp taş üretimini yapan Karadeniz granit aş firmamız Azerbaycan ve Rusia gibi ülkelere ihracatlar yapmaktayız Türkiye ve yurt dışı piyasasında yer edinen Karadeniz granit aş firması Giresun da granit küp taş üretimini yapmaktadır ve günlük 250 ton üretim kapasitesine sahip bir firma olarak Karadeniz de kendine rakip tanımiyan firmalar arasında yerini almaktadır.

Karadeniz granit aş firmamız bünyesinde sayısız GRANİT KÜP TAŞ USTASI olan tek firma sizlerinde buyuk projelerinde granit küp taş ustası ihtiyacınızda bizimle ve Karadeniz granit aş ile irtibata geçe bilirsiniz.

üretim görüntüleri;

Benzer Gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir