Konya Granit küp taş üretimi Konya’da Bazalt küp taş ve granit üretim tesisi olan Erga granit Madencilik.

Konya’da  üretimini ve döşeme yapan firma olarak siz değerli Konyalı müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Konya Meram Granit

Konya Meram güzel bahçe sitelerinde 2010 da başlamış olduğumuz projede 4x6x6 ebatlarındaki Konya granit küp taş ve Konya bazalt küp taşını kullanarak büyük bir titizlikle uygulama faaliyetini vermiştik.

Konya Meram ilinde ilk projemiz 13,000 metrekare bazalt küp taş ve granit küp taşını desenli olarak kullandık. Erga Granit Madencilik firması adı altında çalışan profesyonel Konya granit küp taş ustası barındırmaktadır. Konya ilinde granit küp taş ve bazalt küp taş ihtiyacınızda siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Konya granit
Konya granit küp taş üretimi

Konya Granit küp taş Fiyatları

Konya granit küp taş fiyatları 1.  Ankara, Konya, İstanbul, Bolu, Düzce, Yalova Bursa, Balıkesir, Aydın, Muğla, Afyon, Denizli illeri için geçerli metrekare fiyatı; 2016 granit küp taş m2 fiyatı  36  TL Kdv hariç. Nakliye, Doğal kırma granit, işçilik, Sıkıştırma olarak fiyatlarımız günceldir.

2. Ankara, Konya, İstanbul, Bolu, Düzce, Yalova Bursa, Balıkesir, Aydın, Muğla, Afyon, Denizli illeri için geçerli ton fiyatı: 2016 granit küp taş ton fiyatı 160 TL KDV hariç taş ve nakliye fiyatıdır.

Konya ereğli’de Eski Kasaphane Caddesindeki iş yerlerinin su oluklarının da kaldırım altlarına alınarak kanalizasyona bağlanacağını söyleyen Özgüven kaldırım ve cadde üzerine su birikintisinin gelmesini önleyeceklerini de kaydetti.

Bu uygulamanın da ilk kez bir caddede hayata geçeceğini belirten Özgüven “Eski Kasaphane Caddesi Ereğli’de örnek olacak” diye konuştu.

Konya Granit küp taşların Renkleri

Granit küptaş ların rengi ve özelliğini gören bölge esnafı ve vatandaşlar ise yapılan çalışmalarının sonucunu şimdiden merakla beklediklerini ifade ederek,

“Bu çalışma kent estetiğinin ön plana çıkacağı bir çalışma olacak.

Böyle modern bir çalışma programını

Ereğli’ye sunan Belediye Başkanımız Özkan Özgüven ve ekibine teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dileriz” diye konuştular.

Benzer Gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir