KÜP TAŞ Fiyatları – Listesi

Merhaba değerli Erga granit madencilik firması ziyaretçilerimiz. Türkiye ve yurt dışında bazalt küp taş fiyatları üretimi, granit küp taş üretimini ve döşeme işlerini yapan firmamız Türkiye’nin her yerine hizmet veren kurumsal firma olarak bilinmektedir. granit küp taş fiyatlarını güncel tutan ve diğer firmalara göre daha cazip fiyatlara taş işçilik nakliye yapmaktadır. KÜP TAŞ FİYATLARINI siz değerli müşterilerine ve ziyaretçi açık olarak fiyatlarını sunmaktayız. granit küp taş fiyatı ve bazalt küp taş fiyatlarını aşağıda verdiğimiz her şey dahil olmayıp sadece taşın getirilmesi ve yere döşenmesi içinde bulunmaktadır. çoğu müşterilerimiz granit küp taş fiyatını şöyle anlıyorlar sanırım her şey dahil değildir fiyatlarımıza.

Granit küp taş fiyatları

2016 granit küp taş fiyatlarını önce analiz edelim sonrasında karşılaştıralım fiyatları 2016 ve 2017 arasında çoğu şeyde değişmiş değil sanırım.

Granit Bazalt küp taş fiyatları – 2016

1.  Ankara, Konya, İstanbul, Bolu, Düzce, Yalova Bursa, Balıkesir, Aydın, Muğla, Afyon, Denizli illeri için geçerli metrekare fiyatı; 2016 granit küp taş m2 fiyatı  36  TL Kdv hariç. Nakliye, Doğal kırma granit, işçilik, Sıkıştırma olarak fiyatlarımız günceldir.

2. Ankara, Konya, İstanbul, Bolu, Düzce, Yalova Bursa, Balıkesir, Aydın, Muğla, Afyon, Denizli illeri için geçerli ton fiyatı: 2016 granit küp taş ton fiyatı 160 TL KDV hariç taş ve nakliye fiyatıdır.

3. Antalya, Kayseri, Malatya, Elazığ, Adana, Gaziantep, Şanlıurfa, Batman, Van, Bitlis, Diyarbakır, Bingöl, Erzurum illeri için geçerli metrekare fiyatları; 2016 granit küp taş m2 fiyatı  43 TL Kdv hariç. Nakliye, Doğal kırma granit, işçilik, Sıkıştırma olarak fiyatlarımız günceldir.

4. Antalya, Kayseri, Malatya, Elazığ, Adana, Gaziantep, Şanlıurfa, Batman, Van, Bitlis, Diyarbakır, Bingöl, Erzurum illeri için geçerli Ton fiyatları; 2016 granit küp taş ton fiyatı 210 TL KDV hariç taş ve nakliye fiyatıdır.

Evet sayın değerli müşteriler yukarıda vermiş olduğumuz fiyatlar 2016 yılı için geçerli granit küp taş fiyatları idi. 2017 de hiç diğişmeyen fiyatlarda mevcut aşağıda vereceğimiz 2017 granit küp taş fiyatları analizini 04.01.2017 tarihinde kalem altına alıp ve erga granit madencilik firması adı altında yayınlıyoruz.

Granit – Bazalt küp taş Fiyatları – 2017

Aşağıda vermiş olduğumuz granit küp taş fiyatları anlık güncellene bilir ve standart bir fiyat yoktur sadece verdiğimiz granit küp taş fiyatları 2017 ve 2018 yılı sonuna kadar geçerli ama yerden yere değişe bilir fiyatlar.

 

[table id=1 /]

Benzer Gönderiler

0 Yorum

  1. Diyarbakır ve doğu bazalt küp taş üretimini ve uygulama faaliyetini veren erga granit bazalt küp taş fiyatları için bizimle iletişim sayfasından ulaşa bilirisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir