KÜP TAŞ USTASI – UYGULAMA

 Küp Taş Ustası olarak Türkiye bölgesinde yer alan sınır içerisinde Türkiye’nin pek çok illeri üzerinde Granit Küp Taş Ustası olarak faaliyetler üzerinde yer almaktayız. Yurt dışında yer alan alanında uzman ekip kadrolarımız aracılığı ile 2010 yılından itibaren aralıksız bir şekilde çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Granit Küp Taş ustası olarak doğa ve çevreye uygun olacak şekilde tercih etmiş olduğumuz desen yapıları aracılığı ile granit küp taş uygulamalarını sizlere sunmaktayız. Yapmış olduğumuz tüm desenler, genel olarak küp taş ustalarının fikrinde yürütülmekte ve bazı granit küp taş uygulamaları içerisinde yer alan projeler kapsamında da, proje bazlı desenler özel olarak yaptırılmaktadır.

KÜP TAŞ USTASI – İŞİÇİLİĞİ

Granit Küp Taş Ustası olarak, projeler üzerinde uygulanması gereken en zor doğal küp taş tercihleridir. Granit Küp Taş döşeme ustalarının projeler üzerinde uzman ekip ve kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet veren firmamız, Granit Küp Taş döşeme işçiliği projelerinizi fen ve sanat çerçevesi içerisinde uygun olarak yapılarak gününde ve zamanında teslim etmektedir.

GRANİT KÜP TAŞ USTASI DÖŞEME ÖLÇÜ EBATLARI

Granit Küp Taş ölçülerini sıralamaya kalktığımız zaman karşımıza ( 8×10, 6×8 ve 4×6 yer almaktadır. ) parantez içerisinde belirtmiş olduğumuz ölçüler yer alır. Doğal Küp taşların en büyük özelliği, uzun bir ömre sahip olması, renk solma ve buna benzer durumlardan etkilenmemesi, koku yapmayan özel taşlardan oluşması en çok tercih edilen küp taşların başında gelmektedir. İski, Elektrik, Su ve buna benzer alt yapı kazı projelerinin yerlerinden sökülmüş olan Granit Küp Taşların şekil ve dokularının dayanaklı olması sebebiyle birlikte tekrar kullanılabilme özelliğini taşımaktadır. Özellikle, otopark veya garaj girişi gibi yerlerde kullanılan ve döşenmiş olduğu zaman diliminin birkaç yıl olmasına karşılık bile tekrar tekrar kullanılabilme özelliğine sahiptir.

GRANİT KÜP TAŞ USTASI

  • Granit Küp Taş Ustası döşeme ve bakım gerektirmeden kolay bir şekilde uygulanabilir olması ve en çok tercih edilen küp taş olma özelliği taşırken, en uygun ölçülere sahip olan küp taşlarıdır.
  • Granit ustası olarak  Küp taşların bir takım renklere sahip olabildiğini görebilirsiniz. Bunlardan en yatkın ve sürekli olarak kullanılarak karşımıza çıkıyor olduğu ve sıkça gördüğümüz grimsi renklerden oluştuğunu kaldırımlar, sahiller ve benzeri yerler üzerinden sıklıkla geçerek fark edilmesi sağlanabilmektedir.
  • Granit Küp Taş ebatlarına baktığımız zaman yazımızın içerisinde de bahsetmiş olduğumuz gibi 8×10 / 6×8 ve 4×6 olarak ebatlandırma işlemleri yapılmaktadır.
  • Granit Küp Taş çeşitlerini incelemeye kalktığımız zaman ilk olarak fark edilen en önemli özelliği döşeme yapısının ince veya kalın dokulu olduğunu anlayabilmemiz sağlanmıştır.
  • Granit Küp Taşlar günümüzde en çok tercih edilen küp taş seçeneklerinden birisi olup sıklıkla karşımıza çıkan uygun küp taşlardır.

[table id=13 /]

 

Benzer Gönderiler

1 Yorum

  1. doğu ve batıda granit küp taş ustası arayanlar bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir