Doğal Dekor olarak sizlere sunmuş olduğumuz patlatma doğal taşlar ‘ı Türkiye’nin en güzel mermer ve doğal taş çeşitlerinden özenle seçip Afyon ‘daki fabrikamızda işliyoruz.Son dönemlerin en gözde duvar kaplaması olan patlatma doğal taşlar iç mekan, ve dış mekanda rahatlıkla uygulanabilir. Aynı zamanda ofis dekorasyonunda, salon dekorasyonunda, tv ünitesi duvar kaplamasında kullanılan patlatma doğal taşlar en yeni modellerini ve fiyatlarını inceleyebilir İstanbul. En iyi kalitede üretmiş olduğumuz patlatma doğal taşlar özel kalıplarımız sayesinde kolay uygulama ve kusursuz montaj imkanı sağlar. Siparişini vermiş olduğunuz ürünler İstanbul içi aynı gün en geç 3 saat içinde kapınıza ulaşır. Tüm Türkiye’ye kargo ile gönderiyoruz.

Müşteri taş duvar fiyatları;

Müstakil bir evin bahçe duvarını yaptırmak istiyorum.
Yaklaşık 150 metretül duvar yapılması gerekmekte. Arazinin belli bir eğimi olduğundan yaklaşık her 5 metrede bir 50 cm’lik düşmeler gerekiyor.
1-1,5 m yüksekliğinde temelli duvar istiyorum. Bahçenin eğimi olduğundan biraz toprak da yığılacak duvar dibine. Buna dayanması lazım.
Böyle bir duvar ne tür malzemeler ile yapılabilir? Maliyetler ne olur?
Temelli, 20 cm kalınlıkta, 1 veya 1,5 metre yükseklikte betonarme duvardan, yığma taş duvara, hatta emprenye 3 mt uzunlukta, 30 cm çapında yuvarlak direklerle yapılan duvarlara kadar bir çok öneri geldi. Ancak ben fiyatların fazla olduğunu düşünüyorum. Gerçek fiyatları bilmediğim için yanlış da düşünüyor olabilirim.
Ayrıca taşmalı betonarme çift bölmeli foseptik (2X3X2m yükseklik) ve içi seramik döşenmiş, betonarme su deposu (2X3X2m yükseklik) yaptırmam lazım.

Bu işler için maliyet ne kadar olur?

taş duvar fiyatlari, taş duvar ustasi
taş duvar fiyatlari, taş duvar ustasi
Benzer Gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir