Karadeniz granit aş firmamız Kurulduğu günden beri üretim kalitesi konusunda çizgisini koruyan ender granit ocaklarından biri olan Karadeniz Granit A.Ş. granit plaka taşı , granit küp taş , granit oluk ve granit bordür ayrıca kesme küp taş imalatı’da yapmaktadır.

Bir çok büyük projenin tedarikçisi olan şirketimiz aynı zamanda yurt dışına yaptığı doğal taş ihracatı ile granit madencilik sektörünün gurur timsali olmayı başarmıştır. 2001 yılı ekonomik krizinde kapanan bir çok granit ocağına zıt olarak, üretim kapasitesini iki katına çıkartan Karadeniz Granit, şu anda kalın perdahlı granit i ülke sınırları içerisinde belediyelere ve özel projelere sunmaktadır.

2001 yılından beri yurt içi ve yurt dışına granit küp taş, bazalt küp taş satışı yapan şirketimiz gelişen teknoloji ve yeni dünya düzeni içerisinde ticari itibarını her geçen gün artırmış,  çalışmalarını 2008 yılında tamamlayarak yeni makine parkurunu oluşturmuş ve kurumsal yapısını tamamlamıştır. Granit Maden ocağımız bünyesinde 1 i yüksek olmak üzere 2 adet maden mühendisi, 1 inşaat mühendisi ve uygulamalar konusunda ilgili 1 peyzaj mimarı ve 50 Granit küp taş döşeme ustamızla hizmet vermekteyiz.