Andezit taşı Karadeniz granit aş firmamız Ankara andezit taşı üretimini ve uygulama döşeme faaliyetini veren firmalar arasında yerini almaktadır. Fabrikamızda yer alan ürünler Andezit plaka, bordür, oluk , küp taş ürünlerimiz mevcut olup her türlü projeye uygun kesimlerimiz mevcut ve özel projelerinizde kullanılmak üzere her türlü ebatlarda kesimlerimiz olmaktadır. Andezit levha ve plakalar genellikle duvar kaplamalarında ve döşemelerde kullanılırlar. Duvar kaplamaları yapılırken duvarın tamamı veya belli bir kısmı andezitle kaplanabilir. Zemin kaplaması olarak kaldırımlarda, döşemelerde, tretuar kaplamalarında, merdiven basamaklarında, engelli rampalarının kaplamalarında vs. yerlerde görmek mümkündür. Özelikle park ve bahçelerde, har puşta, söve, çiçeklik gibi elemanların yapımında sıkça görmek mümkündür. Kaymaz bir malzeme olduğundan rampalarda, merdivenlerde ve eğimli yüzeylerde kullanışlıdır. Andezit taşı kullanım yerine göre, levha, plaka, bordür gibi farklı şekillerde üretilirler. Ayrıca boya ve renk gerektirmemesi de kullanım avantajlarından biridir. Dekoratif bir özelliğe de sahip olduklarından bank, çiçeklik ve diğer şehir mobilyalarında kullanılırlar. Farklı kalınlık ve boyutlarda üretimleri de yapılarak her alanda kolayca kullanılabilirler.

Ankara Andezit taşı ya da Ankara taşı, tersiyer  dönemlerdeki volkanik hareketlere bağlı olarak oluşmuş andezit bileşimdeki kor kayaçlardır. Ankara’nın Gölbaşı bölgesinde bolca bulunduğu için Türkiye’de Ankara taşı olarak da bilinmektedir. Evet kısaca andezit taşının anlamını da sizlerle paylaştık.

Diğer tüm imalatlar ve özel ölçülerinizi bize iletebilirsiniz. Andezit taşı fiyatlarını, andezit taşı, andezit taş kaplama, andezit döşeme, andezit taş bordür, andezit taşı oluk hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. Karadeniz granit AŞ bir Ankara andezit taşı firmasıdır.

Pembe andezit plaka taşı fiyatları döşeme fiyatları
Pembe andezit plaka taşı fiyatları döşeme fiyatları

Andezit taşı fiyatlarımız;

Firmamız 2016 yılının andezit taşları fiyatlarını siz değerli web site ziyaretçilerimizle paylaşmaktan gurur duyuyoruz firmamız tüm ebatlara uygun fiyatları vermektedir.

NOT: Aşağıdaki Fiyatlar Ortalama Ve Geçici Fiyatlardır Ve Zamanla Değişiklik Gösterebilir.

Andezit Taşı Fiyatı

CİNSİ KALINLIK-EN-BOY-BİRİMİ-NAKLİYE-HARİÇ-TAŞIMA

[table id=9 /]

 

Andezit Bordür Fiyatları 

Bordür 10 cm 15 cm 50 cm mt 17 TL 7800 mt

Bordür 10 cm 20 cm 50 cm mt 18 TL 5500 mt

Bordür 10 cm 25 cm 50 cm mt 22 TL 4000 mt

Bordür 15 cm 25 cm 50 cm mt 24 TL 1000 mt

 

Benzer Gönderiler

0 Yorum

  1. ankara bazalt küp taş Şartname’sine uygun yapılmış tesviye betonu yüzünün temizlenmesi, ıslatılması, üzerine 3 cm. kalınlıkta 400 kg. dozlu çimento harcı ile bir altlık serilmesi, bunun üzerine aralıkları en çok 2 mm. olmak üzere 4 cm. kalınlıkta bazalt plakların projesindeki şekil ve taksimatına göre döşenmesi, derzlerin normal veya renkli çimento şerbetiyle doldurulması, döşeme esnasında kırılan, çatlayan levhaların değiştirilmesi, döşeme yüzünün harç bulaşıklarından temizlenmesi, silinmesi, her türlü malzeme ve zayiatı, işyerinde yükleme, yatay ve düşey taşıma, boşaltma, işçilik, müteahhit karı ve genel giderler dahil 1 m2 fiyatı. vere bilen firmalar arasında yer alan erga granit madencilik firmasıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir