Karadeniz granit aş firmamız bilindiği gibi Türkiyede ve yurt dışında granit küp taş ve diğer bir uygulamamız bazalt küp taş uygulamaları nida yapan firmalar arasındayız. 2016 yılında granit küp taş uygulama faaliyetini veren firmamız gerek Karadeniz bölgesinde ve benzi bölgelerde granit küp taş uygulama faaliyetlerimiz sürmektedir. Aşağıda 2016 granit küp taş ve bazalt küp taş uygulama faaliyetlerini verdiğimiz tüm bölgelerde yer vermekteyiz.

Batman altın kent siteleri küp taş döşeme

batman altın kent konutlarında başlatmış olduğumuz granit küp taş ve bazalt küp taş uygulamalarını 3 usta ve 1 yardımcı elamanla 2000 metrekare küp taş uygulama ve döşeme faaliyetini veren küp taş ustalarımız tarafından projemiz yürütülmektedir.

İstanbul Alemdağ Vila küp taş uygulama

İstanbul Alemdağ villada başlatmış olduğumuz granit küp taş ve bazalt küp taş uygulamalarını 3 usta ve 1 yardımcı elamanla 2500 metrekare küp taş uygulama ve döşeme faaliyetini veren küp taş ustalarımız tarafından projemiz yürütülmektedir.

Trabzon Of Kapalı yüzme Havuzu küp taş döşeme

Trabzon Of Kapalı yüzme Havuzu da başlatmış olduğumuz granit küp taş ve bazalt küp taş uygulamalarını 3 usta ve 1 yardımcı elamanla 1500 metrekare küp taş uygulama ve döşeme faaliyetini veren küp taş ustalarımız tarafından projemiz yürütülmektedir. ve andezit taşı döşeme 800 m2 olanda görseli öne çıkaracak desen uygulamalarını yapmaktayız.

küp taş döşeme resimleri

Giresun Dereli İzka Beton küp taş döşeme

Giresun Dereli İzka Betonda başlatmış olduğumuz granit küp taş ve bazalt küp taş uygulamalarını 4 usta ve 1 yardımcı elamanla 5000 metrekare küp taş uygulama ve döşeme faaliyetini veren küp taş ustalarımız tarafından projemiz yürütülmektedir. ve andezit taşı döşeme 800 m2 olanda görseli öne çıkaracak desen uygulamalarını yapmaktayız. ve kayrak döşeme işlerinide profesyonel ustalarımızla devam etmektedir projemiz.

küp taş uygulama faaliyeti

 

Benzer Gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir