Karadeniz granit Aş firması Türkiyenin doğu ilçeleriden olan batman merkezinde altın kent sitelerinde granit küp taş ve bazalt küp taş satış ve döşeme işlerini yapan firmamız.
Batmanda granit küp taş işinde ve daha önceden Diyarbakır caddesinde yapılmış örneklerini görünce kendi iş verenimizi ikna etmemiz çokta kolay olmadı. Çünkü Batman, Diyarbakır caddesinde döşenen granit küp taş ve bazalt küp taş işçiliği hiçte profesyoneller tarafından yapılmadığını Burdan bildirmek isterim.

Batman Altın kent Sitesi;

Batamanda altın kent sitesine başlamış oldukları ve 6 bloktan oluşan site içerisinde çevre düzenleme işlerini Karadeniz granit aş firmasını seçmiştirler. Batman altın kent sitesinde ve projelerine uyarak çevre düzenleme ve Tretuar işi granit bordür taşı ve oluk taşı uygulama faaliyeti. Karadeniz granit aş firmamız granit küp taş ve bazalt küp taş anahtar teslim İşleri’nide Üstlenmiş durumundayız.

batman bazalt küp taş granit üretimi
Batman bazalt granit

Kullanılacak taşlar:

Projede kullanacağımız taşlar Erzurum bazaltı ve Giresun graniti Batmana yakışır ve Karadeniz granit firması olarak her yerde isimi mizi yazdırdığımız gibi batman altın kent sitelerinde aynı yoldan ilerlemeye devam etmekteyiz. altın kent sitelerinde kullanacağımız granit küp taş ve bazalt küp taş desenlerini siz değerli batman altın kent siteleri sahiplerine sunmaktayız. altın kent sitelerinde kullanacağımız 4x6x6 ebadındaki taşlardan iki desen olarak planlıyoruz yürüme yollarına kırlangıç deseni uygulaması yapılacaktır. Ve otopark alanlarınada büyük göbekler ve hiç uygulanmamış desenlerden kullanmayı planlıyoruz.

Batman altın kent sitesi uygulama resimleri

Batman ve çevre ilçelerine Karadeniz granit aş firması olarak hizmet vermekteyiz. iletişim için sayfamız dan bizlere ulaşa bilirisiniz. batman granit küp taş fiyatı ve batman bazalt küp taş döşeme işlerinizde sizin için bir telefon kadar yakınız.

Benzer Gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir