Erga granit madencilik firmamızı ve cizre bazalt  seçen Dicle AŞ Cizrede yeni yapılan Divan otel tarafından yapılmakta olan lüks bir otel olarak bilinmektedir cizreye büyük bir yatırım yapan dicle AŞ olarak bilinmektedir.

DİVAN OTEL de yapılacak çevre düzenleme işlerini erga granit madencilik firmamızı seçmişlerdir. cizre divan otel de tıretur işlerinde kullanılacak malzemeler. bazalt plaka, bazalt harpuşta, bazalt basamaklar, bazalt kaplamalar, granit küp taş ve son olarak bazalt küp taş ürünlerini kullanmaktadırlar.

Cizre bazalt plaka taşı ürünleri

Cizre divan otelde Cizre bazalt taşları yürüme yollarında bazalt plakalar 30 x 3 x serbest boy ölçülerinde kullanmaktayız. bazalt plaka taşlarını hem döşeme olarak hemde kaplama olarak uygulama faaliyetini vermekteyiz.

Cizre divan otel bazalt taşların kullanması binaya daha çok estetik kazandırmıştır. cizre ve şırnak ilçelerini hizmet veren erga granit firması tüm doğal taş projelerinizde sizlerlen birlikteyiz.

Cizre bazalt küp taşı

Cizre divan otelde otoparklar ve kaldırımlarını cizre bazalt küp taş ve granit küp taşlarla zemin döşeme işlerini 8x10x10 ebatlarındaki taşlardan kullanmaktayız. divan otelde doğu bölgesinde ilk defa  bazalt küp taşı kullanan firma olarak referanslara kayıt edilmiştir. bazalt küp taş ve granit küp taşın doğru adresi erga granit madencilik olarak bilinmektedir. erga granit firması bazalt küp taş , cizre granit küp taş üretimini ve uygulama faaliyetini vermektedir.

Cizre Divan otel şantiyesi Resimleri

Benzer Gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir