Küp Taş Döşeme Konusunda Profesyonel Hizmet

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama 5,00)

Küp Taş Döşeme Konusunda Profesyonel Hizmet Granit küp taşlar kaliteli yapısı ve uzun süreli kullanımlığı ile ön plana çıkmaktadır. Firmamız granit küp taş döşemesini alanında uzman kadrosu ile birlikte yapmaktadır. Firma misyonumuz arasında güvenilir ve ilkeli hizmet anlayışı ilk sırada yer almaktadır. Yenilikçi yapımız ile hizmet vererek istediğiniz projeyi en kısa süre içerisinde teslim ediyoruz. devamını okuyun »

Karadeniz Granitaş Özellikleri

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama 5,00)

Günümüzde doğal yapıda olan ender taş çeşitlerinden birisi olan Granit Küp Taşlar, sizlere sağlamış olduğu hizmetler ile farklılığını açık şekilde ortaya sermektedir. Çevresel alanlarla sıklıkla karşımıza çıkan Granit Küp Taşlar, evlerimizi, çevremizi, iş yerlerimizi, sosyal alanları daha güzel bir hale getirebilmek için özel olarak dekore edilerek hizmet vermeye devam etmektedir. Yeni çağın gözdesi olarak ifade edilen Granit Küp Taşların teknik özelliklerine makalemiz içerisinde yer vererek sizlere bilgi vermeye çalışacağız. devamını okuyun »

Granit küp taş teknik özellikleri

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama 5,00)

Granit küp taş teknik özellikleri; Granit küp taş; sert peyzaj ürünleri arasında en yaygın kullanım alanına sahiptir. Granit küptaş, özellikle yüksek mukavemet değeri ve ömrü sebebiyle çok tercih edilmektedir. Granit küp taş; teknik verilerine bakıldığında da, 2.7 t/m3 özgül ağırlığa sahip olduğu için, ömür boyu kullanım olanağı sağlamaktadır. Tabi ki, granit küp taş ve bordür işçiliğinin düzgün yapılması da ürünün dayanımında önemli bir unsurdur.

Karadeniz granit aş‘ in yurtiçi pazara sunduğu granit küp taş ürünleri arasından en çok tercih edilen boyutlar: 8x10x10 cm, 6x8x8 cm, 4x6x6 cm kesimleridir. Granit bordür olarak ise 10x20x50 cm ve 10x20x40 cm boyutları en başta tercih edilmektedir.

Granit küp taş teknik özellikleri Ebatları

kuptas-ebat