Granit küp taş nasıl döşenir.?

Karadeniz granit aş firmamız konya ereğlide yapmış olduğumuz projemiz.
Altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından Belediye Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Eski Kasaphane Caddesinde kaldırım ve granit küp taş döşeme çalışmalarının startını verdiler.

 

Doğalgaz, elektrik, kanalizasyon ve su hatları çalışmaları tamamlanan Eski Kasaphane Caddesinde kaldırım çalışmalarına başlayan ekipler daha sonra granit küp döşeme çalışmalarına başlayacaklar.

pose_de_paves_granit_resize

Ereğli’de ilk kez kullanılacak olan granit küp taş çalışmasının görsel güzellik yanında uzun ömürlü olması nedeniyle de tercih edildiğini belirten Belediye Başkanı Özkan Özgüven, Eski Kasaphane Caddesinin şehrin ana noktalarından birisi olduğunu ve yakışan hizmeti alacağını söyledi.

Eski Kasaphane Caddesindeki iş yerlerinin su oluklarının da kaldırım altlarına alınarak kanalizasyona bağlanacağını söyleyen Özgüven kaldırım ve cadde üzerine su birikintisinin gelmesini önleyeceklerini de kaydetti. Bu uygulamanın da ilk kez bir caddede hayata geçeceğini belirten Özgüven “Eski Kasaphane Caddesi Ereğli’de örnek olacak” diye konuştu.
Granit küptaş ların rengi ve özelliğini gören bölge esnafı ve vatandaşlar ise yapılan çalışmalarının sonucunu şimdiden merakla beklediklerini ifade ederek, “Bu çalışma kent estetiğinin ön plana çıkacağı bir çalışma olacak. Böyle modern bir çalışma programını Ereğli’ye sunan Belediye Başkanımız Özkan Özgüven ve ekibine teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dileriz” diye konuştular.

granit küp taş nasıl döşenir

Benzer Gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir