Granit Ve Bazalt Çeşitleri Son yıllarda granit taş kullanımı oldukça yaygınlaştı ve birçok alanda bu taşlar tercih edilmektedir. Tercih edilen granit taşlar farklı boyutlarda olup özellikle de yer zemininde kullanılıyor. Yer zemininde kullanılan granit taşlar üretim şeklinden kaynaklı uzun yıllar sorunsuz kullanım imkânı sunmaktadır. Özellikle de toplu konutlarda ve hastanelerde tercih edilen granit taşlar farklı boylarda ve renklerde olmaktadır. Farklı renk ve boylarının olması sayesinde de birçok desen görsel olarak zeminde hazırlanmaktadır. Sizde eğer zeminde ya da duvarda granit taş tercih ediyorsanız firmamızdan bu hizmeti en iyi şekilde ve en uygun fiyatta satın alabilirsiniz.

Bazalt taşı

Zemin döşemesinde ve yer döşemesinde kullanılan Bazalt taşı modelleri ile dekorasyonda kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Son yıllarda en çok tercih edilen alternatiflerden biri olan granit ve bazalt taşlar oldukça kaliteli ve kullanışlıdır. Parklarda, bahçelerde, toplu konutlarda, hastanelerde ve birçok yerde granit taşlar kullanılmaktadır. Er-Ga Granit Madencilik Firmamızda farklı modelleri ve renkleri bulabileceğiniz taş modellerimiz ile dilediğiniz yerde zemin dekorasyonunuzu düzenleyebilirsiniz. Size önerebileceğimiz görsel düzenlemelerimiz arasından, dilediğinizi seçerek mekânınızda granit taşları kullanabilirsiniz.

Granit taşı Çeşitleri

Her granit taş için farklı boy ve renk alternatifleri sizin için sunmaktayız. Kaldırım düzenlemesi ya da bahçe düzenlemesi için bordür çeşitlerimiz bulunmaktadır. Granit bordür ve bazalt bordür çeşitleri ile şık bir sınır çizebilirsiniz. Boy ve genişlik alternatifleri ile bordürleri dilediğiniz alanda dilediğiniz gibi tercih edebilirsiniz. Firmamızda aynı zamanda granit küp taş modelleri, granit oluk çeşitleri ve granit plakalar bulunmaktadır. Boy ve renk seçenekleri ile dilediğiniz mekânda zemin ve duvar dekoru olarak kullanabileceğiniz ürünlerimizi uygun fiyata satın alabilirsiniz. Uzun yıllar sorun yaşamadan kullanabilir ve keyifle zevkinize uygun dekorasyon fikrinizi evinizde ve mekânınızda uygulayabilirsiniz.

Granit Ve Bazalt üretimi

Benzer Gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir