Bazalt Oluk Taşları Her Çeşidi İle Sizleri Bekliyor  bazalt oluk taşı ile dekorasyon günümüzde herkes tarafından tercih edilen dekorasyon fikirlerinden olmuştur. Değişik desenlerin farklı renk ve boyutlar ile yapılabilmesi sayesinde isteğe bağlı farklı şekiller ortaya çıkabilmektedir. Sizde eğer ev ya da iş yerinizde yer ya da zemin dekorasyonunda bazalt taşları kullanacaksanız bunun için farklı bazalt taş boylarını ve renklerini tercih edebilirsiniz. Özel imalatı sayesinde uzun yıllar kullanım imkânı sunan bazalt taşlar farklı boylarda ve farklı renklerde üretimi olmaktadır.

bazalt oluk taşı

Bazalt oluk taşı kullanımı

Klas ve şık bir görünüm katan bazalt oluk taşların renk ve boyları isteğe bağlı dekorasyon fikirlerinin önünü açmaktadır. Duvar ve zemin dekorasyonunda tercih edilen ve son zamanlarda da birçok kişinin tercihi olan granit taşlar ile sizde istediğiniz model ve dekorasyonu sağlayabilirsiniz. Uzman ekibimiz sizlere en iyi hizmeti sunmakta olup granit ve bazalt döşemelerini de sizin isteğinize bağlı olarak sağlamaktayız. Zemin döşemelerinde suyun akışını sağlayacak olan granit oluk bazalt oluk taşı ile su yolunu sağlayarak suyun bu oluktan akışını sağlayabilirsiniz. Boy ve derinlik çeşitleri ile isteğe bağlı olarak oluk granit taş alarak yolda su oluğunu oluşturabilirsiniz. Ölçüleri 6 cm, 8 cm ve 10 cm kalınlıkta olurken genişlikleri ise 20 cm ile 30 arası değişmektedir. Uzunlukları ise 20 cm uzunluğunda, 30 cm uzunluğunda ve 50 cm uzunluğunda çeşitleri de bulunmaktadır.

Bazalt oluk taşı satışı ve Bazalt küp taş

Bünyenizde bazalt küp taş satışı yapan sayılı firmalardan biriyiz. İsteğinize bağlı olarak bünyemizde profesyonel çalışanlarımız ile mekânınızda en iyi döşeme hizmetini sunmaktayız. Kaliteyi ucuza alarak uzun yıllar granit taş ya da bazalt taşları dekorasyonlarınızda kullanabilirsiniz. Farklı boy ve renk desenleri ile granit taş ve bazalt oluk taşları dilediğiniz gibi döşeyerek keyifle kullanabilirsiniz.
ETİKETLER: bazalt küp taş, granit küp taş, bazalt oluk taş

Benzer Gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir