Firmamız Karadeniz gölgesinde yapılan her türlü granit küp taş ve bazalt küp taş projelerinde bulunan firmamız karadeniz granit aş olarak bir daha büyük projeye imza atmıştır. Giresun ilçelerinde  2015 de dereli kulakkayada bitirmiş olduğumuz proje doğrultusunda profesyonel bir şekilde işlerini teslim etmiştik. 2016 yılında başlatmış olduğumuz diğer bir proje olarak dereli granit küp taş ilçesinde iz-ka beton arme adı altında çalışmalarımıza devam etmekteyiz. dereli de granit küp taş üretimini ve uygulama faaliyetini veren firmamız her türlü projede siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Dereli Granit küp taş miktarı

Giresun ilçelerinden dereli granit küp taş hizmetini veren Karadeniz granit aş firması olarak başlamış olduğumuz granit küp taş ve bazalt küp taş projemiz tam olarak 600 metre uzunluğunda  6 ve 8 metre arası genişlik yollarını dereli granit küp taş döşeme ve uygulama faaliyetini vermekteyiz. ekip başımız Zülküf usta kontörülünde işlerimiz aksamaksızın devam etmektedir.  yaklaşık olarak 4.000 metrekare alana granit küp taş kaplanmaktadır.

giresun dereli granit küp taş resimleri

Dereli granit küp taş metrekare fiyatları

Giresun dereli ilçesinde projelerinizde yarıyacak bilgiler vermek istiyoruz. Giresun dereli ulaşımı az dan çokta olsa gerek sıkıntılı ulaşımı bu yüzden ihaleye giren firmalar bunları hesaba katmayarak dereli granit küp taş ihalelerine girmekteler ve buda işi üstlene firmalara tarafından sıkıntılara yol açmaktadır. Giresun dereli granit küp taş fiyatlarını ulaşa bilmek için ve fiyat analizlerini gerçekleştire bilmek için Karadeniz granit aş firmamızla iletişim kurmanızı öneririz.

 

Benzer Gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir