Elazığ bazalt küp taş üretimini yapan Erga Granit Madencilik şirketi olarak elazığ ve çevre ilçelerine bazalt küp taş hizmetini veren firmamız Türkiyenin tüm illerini hizmet veren firma olarak tanılmak tayız.

Elazığ ilçe emniyet amirliğinin inşaatının tüm Elazığ bazalt ve granit işlerini üstlenen şirketimiz yaklaşık 11,000 metrekare olan bazalt küp taşı ve granit küp taşı döşeme ve uygulama işlerini büyük bir titizlikle işini en iyi şekilde yönete bilen firma olarak tanılmaktayız. elazığ bazalt küp taş üretimini ve uygulamalarını yapan erga madencilik firmasıdır.

 

Elazığ Bazalt (il merkezi)

Ağın bazalt üretimi
Alacakaya granit üretimi
Arıcak bazalt taşı
Baskil granit taşı
Karakoçan granit bazalt
Keban granit üretimi
Kovancılar bazalt üretimi

 

Elazığ vişne renk mermeri – Fiyatı

Taşın Cinsi: (23*48mm) Elazığ Vişne Mermer

File Ölçüleri: 29,5x30cm (1 Pakette 6 Adet 29,5x30cm Fileli Taş Vardır.)

Paket Fiyatı: (0,53m2): 60,95₺ +KDV

Metrekare (M2) Fiyatı : 115₺ +KDV

 

Elazığ Arnavut Kaldırım Taşı

Elazığ’da ilk defa kaldırımlara, nostaljik özellik taşıyan sağlam 8 x 10 santim kalınlığındaki bazalt küp taş – granit doğal küp taşlar döşeniyor. Arnavut kaldırımı olarak da bilinen bazalt küp taş -granit doğal küp taşı ile Hükumet Konağı caddesine yeni bir görünüm kazandırılıyor. Halk Eğitim Merkezi önünden Hükumet Konağı kapısına kadar Arnavut kaldırımı taşları döşemesi yapılması beklenmektedir.

 

Elazığ Doğal bazalt küçük parke taşı

Bazalt / Granit, doğal taş döşeme, kişisel ihtiyaçlara göre hazırlanmış klasik ve dayanıklı bir üründür.

Doğal bazalt küçük parke taşı Bazalt ve granit küçük setlerden daha büyük kaldırım ünitelerine ve tamamlayıcı kaldırım ünitelerine uyan her şeyde sağlanabilir. Standart döşeme ebatları ve renkleri stok kalemi olarak tutulur, sipariş edilen ürünlerin özel olarak da temin edilebilir

elazığ bazalt taşı satışı
Elazığ bazalt taşı üretimi

Elazığ ve çevre ilçelerinde bazalt küp taş ihtiyacınızda erga granit madencilik şirketi ile görüşüp size uygun olan ürünlerden birini seçip projenizde kulanılacak tüm farklı bazalt küp taşı ebatlarda ürünleri seçip o ürünlerden birini peyzaj ve çevre düzenleme işlerinde kullanmak için firmamızla irtibat kurarak ürünlere sahip ola bilirsiniz.

Benzer Gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir