GRANİT KÜP TAŞ NEDİR?
Sert peyzaj dediğimiz zaman aklımıza her zaman ilk olarak doğal taş cinslerinden granit geliyor desek yanılmayız. Özellikle çevre düzenlemelerinde kullanılan, bazı zamanlar granit plaka taş kimi zamanda granit küp taş, kimi zaman ise granit bordür olarak kullanılmakta olan granitler, ülkemizin Bergama yöresi üzerinde çıkartılmakta olan doğal taşlardan sadece bir tanesidir.

GRANİT KÜP TAŞ
Çok uzun yıllar dayanımlığını ve dokusunu korumakla özelliğini bozmayan granitler, kimi zaman doğal kırma taşlar kimi zamanda bırak kesimi olarak sert peyzaj projeleri üzerinde yerini alır. Yaklaşık altı yılı aşkın bir süredir, kendi ocakları üzerinde üretim ve satış yapan Lider granit & Karadeniz granit aş firmamız, ülkemiz bünyesinde taş temini konusunda en büyük adres olma özelliğini taşımaktadır.
Bergama granitin kendisine has dokusu ve kaliteli kırma ve kesme makineleri aracılığı ile siz değerli müşterilerimize sunmakta olduğumuz firmamız, gerek yurt içi, gerekse yurt dışı ihracat ve ithalat pazarında oldukça önemli başarılara imza atmıştır. 4×6 granit küp taş, 6×8 granit küp taş ve 8×10 ebatlarında yer alan granit küptaşlarımızın hiçbir zaman bozulma ve renk saptama işlemleri söz konusu değildir.

GRANİT KÜP TAŞI
 Giresun, Bergama, Diyarbakır ve Erzurum başta olmak üzere pek çok yer üzerinde imalat işlemleri yapmakta ve piyasaya göre çok daha uzun ömürlü granit küp taşlarını bünyemiz altında bulundurarak işlem hacmine yerleştirmiş oluyoruz. Özellikle pembemsi bir görünüm alan granit plaklar, bazı yöreler üzerinde de kırmızı ortoz kristali adını verdiğimiz renk tonuna sahiptir. Gri renkli granitlerinde yer yer çıktığı granit parçaları da parke ve bordür taşı olarak kullanmamıza yarayan doğal taşlardır.
GRANİT NASIL OLUŞUR?
Granit küp taşların oluşumu, kıta kabuğunun erimesiyle ortaya çıkmaktadır. Manto magması adı vermiş olduğumuz bölümün farklılaşması sonucunda ortaya çıkmaktadır. Granitli magmaları etkilemeye yarayan ve özümlemesinde bulaşma olayları oldukça sınırlı sayılabilir. Türkiye’nin en iyi granit küp taşları Bergama bölgesinde çıkmaktadır. Bizlerde çalışmalarımızı Bergama alanında yoğunlaştırarak, sizlere en kaliteli granit küp taşlarını sunuyor ve müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutarak, rakip firmalar ile aramızda ki farkı açık bir şekilde ortaya koymuş oluyoruz.

GRANİT KÜP TAŞ FİYATLARI

Granit küp taş fiyatları sitemiz üzerinde ton bazında işlem görmektedir. Hem maliyetinin düşük olması, hem de en sağlam doğal taşlar arasında yer almaktadır. Fiyat bilgileriyle ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız sitemizin sağ üst köşesinde yer alan iletişim numarasından bizlere ulaşabilir, konuyla ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Granit küp taş fiyatı hakkında diyer bilgiler.

http://www.ergagranit.com/granit-kup-tas-fiyatlari.html

http://www.ergagranit.com/granit-kup-tas-teknik-ozellikleri.html 

Benzer Gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir