Gaziantep Nizip ilçesinde yeni yapılan Nizip Diş hastanesi tretuar ve çevre düzenleme işlerini firmamız tarafından üstlenmiştir. Nizip yeni diş hastanesi Sağlık bakanlığı tarafından Hastanemizin arka tarafında yapımına başlanan ve 20 ünite olarak yapılması planlanan Nizip Diş Hastanesi’nin inşaat çalışmaları başlatıldı. İhale sözleşmesine göre 300 gün içerisinde yapımı tamamlanacak. Gaziantep Nizip Diş hastanesi granit küp taş, bazalt küp taş 800 metrekare alan üzerine 3 katlı olacak şekilde inşa edilecek ve içerisinde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olacak. Nizip Müstakil olarak bölge halkına hizmet verecek olan modern binadaki hizmet amacının halka daha kapsamlı ve yüksek standartla ağız ve diş sağlığı konusunda hizmetine granit küp taş ve bazalt küp taş arnavut kaldırım taşları ile döşenecek yeni diş hastanesi.

Nizip granit küp taş ve bazalt küp taş imalatı;
Karadeniz granit aş tarafından çevre düzenleme işlerini üstlenen firmamız granit küp taş ve bazalt küp taş 1600 m2 olan işlerini 30 takvim iş günü olarak planlamıştır. Nizip devlet diş hastanesi çevre düzenleme işlerini andezit taşı ile kaplamaları yapım işi bitirmiş olup granit küp taş döşeme faaliyetini geçmiştir.

Gaziantep ilçelerine granit küp taş ve bazalt küp taş hizmetini veren firmamız Gaziantep ve ilçelerine sayısız referanslarla siz değerli halkımızın ve müşterilerimizin hizmetindeyiz. Nizip diş hastanesi bazalt küp taş, Gaziantep diş hastanesi granit küp taş ve diğer bir çok projeyi tamamlayan firmamız sizlere daha iyi bir hizmet vermek anlayışıyla yola çıkmıştır.

Gaziantep nizip küp taş döşeme
Gaziantep Nizip granit küp taş
Benzer Gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir