Trabzon büyükşehire bağlı of ilçesinde yani yapımını bitirilmiş Trabzon of gençlik spor kompleksi ve yüzme havuzu çevre düzenleme işlerinde Karadeniz granit aş firmamızı seçmiştirler. Trabzon Of Granit küp taş ve bazalt küp taş hizmeti veren firması olarak Trabzon ve ilçelerinde sayısız hizmetlerimiz mevcuttur. Trabzon granit küp taş üretimini ve uygulama döşeme proje işlerinizde sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek isteriz.

Trabzon, Of Spor Kompleksi Yüzme havuzu
Trabzon of spor kompleksi Örnek inşaat tarafından yapılmakta olup çevre düzenleme ve tretuar işlerini firmamız tarafından üstlenerek büyük bir titizlikle çalışmalarımıza başlamış olduk. of spor kompleksi ve kapalı yüzme havuzu olan çevre düzenleme işlerinde firmamızın üstlenmiş olduğu granit küp taş , bazalt küp taş, andezit bordür, beton bordür, granit plaka ve son olarak andezit oluk taşlarının döşeme işlerini firmamız adı altında proje yürütülmektedir.

trabzon granit küp taş bazalt küp taş
Trabzon of granit küp taş

Granit küp taş ölçüleri;
Of merkezde spor kompleksi işlerinde kullanılmak üzere 1600 m2 metrekare granit küp taş ve bazalt küp taş döşeme desenli işçiliklerini ve anahtar teslim işlerini üstelenmiş durumundayız. andezit oluk, andezit plaka ve andezit bordür işlerini üstlenmiş olan firmamız 1500 m2 metrekare andezit taşlarının döşeme işleri 30 gün iş günü olarak kalem altına aldığını belirtmek isterim. Projeyi yönetecek granit küp taş ve bazalt küp taş işlerini ZULKÜF USTAMIZ TARAFINDAN YAPILACAKTIR.

Trabzon ve ilçelerinde granit küp taş ve bazalt küp taş döşeme işlerinde sizlere sayısız granit küp taş ustası hizmetini veren türkiyenin en büyük doğal granit küp taş ustası sitesi olarak devam etmekteyiz.

Benzer Gönderiler

0 Yorum

  1. merhaba yetkili kişi bizimde okul bahçesinde şu taşlardan yapmak istiyoruz acaba görüşe bilirmiyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir